W 29. odcinku „Gorącej linii” z Marcinem Wrzoskiem rozmawiamy o jego walce z Arturem Sowińskim o pas KSW oraz typujemy walki UFC 205. Zdarza nam się też zboczyć na kilka innych tematów.
Gość: Marcin Wrzosek
Prowadzący: Dominik Durniat
Grafika: Paweł Najmowicz

MP3 do pobrania

11 KOMENTARZE

 1. Jestem pewien, że będzie bardzo obiektywny typując zwycięzcę pojedynku Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz.

  [​IMG]

 2. W sam raz do porannej kawki, a co do typów to wiadomo, że zombie jest za koleżanką. Nie zgadzam się, że Król miałby kłopoty z ElChujem i Khebabibem. W lightweigh nie ma mocnego na Conora :irish:

 3. Zgadzam się, idealne do porannej kawy. Łapka w góre dla audycji z Marcinem.

 4. crosby

  W sam raz do porannej kawki, a co do typów to wiadomo, że zombie jest za koleżanką. Nie zgadzam się, że Król miałby kłopoty z ElChujem i Khebabibem. W lightweigh nie ma mocnego na Conora :irish:

  [​IMG]

 5. A Marcin to czasem nie miał lecieć na galę do Nowego Jorku ? Coś mi takiego świta, że gdzieś o tym mówił. Chyba, że zrezygnował ze względu na przygotowania.

 6. propsuje bardzo dobrze słucha się marcina i rzadko zdarza się żeby zawodnik tak dobrze się orientował w świecie MMA jeśli nie chodzi o swoją walkę Polecam i liczę na więcej może zróbcie jakiś wspólny podcast

 7. Przesłuchałem, mega zajebista rozmowa, w końcówce Marcin zniszczył 😆 . Co do kolejnych gorących linii z udziałem zombie jestem jak najbardziej na tak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.