wotore 2 turniej gołe pięści

Michał Pasternak został zwycięzcą drugiego turnieju walk na gołe pięści w Polsce! W finale WOTORE 2 pokonał on 20-letniego Kacpra Miklasza przez duszenie po ponad dwóch minutach starcia.

Na początku pojedynku obaj zawodnicy nie wyprowadzali wielu uderzeń. Michał Pasternak podążał za swoim rywalem, natomiast Miklasz kilkukrotnie próbował zaskoczyć Michała dynamicznym atakiem. Obaj regularnie korzystali z niskich kopnięć. Po dwóch minutach Miklasz obalił Pasternaka, ale ten od razu starał się skontrować gilotyną. Przed tą techniką Miklasz zdołał się obronić, jednak Pasternak zmienił uchwyt i tym razem udało mu się zapiąć skuteczne duszenie. Kacper Miklasz odklepał technikę i to Michał Pasternak, który wszedł do turnieju z krótkim wyprzedzeniem, został triumfatorem całego WOTORE 2!

Michał Pasternak w ostatniej chwili wskoczył do turnieju za Damiana Kosiorka, który musiał się wycofać z powodów rodzinnych. 36-latek może pochwalić się rekordem 14-5 w zawodowym MMA. W ćwierćfinale turnieju WOTORE 2 pokonał Damianego Burego przez TKO po ciosach w parterze. W półfinale „Wampir” miał się zmierzyć z Michałem Bańbułą, ale ten wycofał się z turnieju z powodu złamanej ręki. W wyniku losowania przegranych, Pasternak zmierzył się ponownie z Burym, tym razem poddając go dźwignią na nogę.

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju było 50 tysięcy złotych. Po wygranym finale Pasternak wyzwał na pojedynek Marka Samociuka, który okazał się najlepszy w pierwszym turnieju, a na dzisiejszej gali wygrał superwalkę z Denisem Załęckim. Organizatorzy od razu potwierdzili walkę Pasternaka z Majewskiem na WOTORE 3.

PEŁNE WYNIKI I RELACJA Z GALI WOTORE 2

21 KOMENTARZE

 1. To było oczywiste. Pasternak ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami miał nikłe szanse, żeby to przegrać.

 2. Kuponik wszedł, brawo Pasternak – dzięki tobie obejrzane za free.

  Gdzie można było obstawiać? I po ile chodził Pasternak?

 3. STS. 4.0

  Przez chwilę był 10. Chciałem wpłacać kasę. Potem zalogowałem się sprawdzam a tu po 7 mówię KURWA. Szukałem na innych stronach z bukami nie znalazłem wracam na STS a tam 4. 5.. Wkurwilem się całkowicie i nie postawiłem a chciałem wjechać za 5 dyszek. Smutny wieczór

 4. STS. 4.0

  Przez chwilę był 10. Chciałem wpłacać kasę. Potem zalogowałem się sprawdzam a tu po 7 mówię KURWA. Szukałem na innych stronach z bukami nie znalazłem wracam na STS a tam 4. 5.. Wkurwilem się całkowicie i nie postawiłem a chciałem wjechać za 5 dyszek. Smutny wieczór

  CO KURWA?! Kto takie kursy dawał na Pasternaka?:brainoverload:

 5. Nie wiem ale żałuję że nie udało się wykorzystać.

  Widocznie buki nie ogarniają jeszcze formatu walk na gołe pięści z dozwolonym parterem i tego, że tak przekrojowy i doświadczony zawodnik jak Pasternak jest naturalnym faworytem. Pewnie te kabany po +110 kg miały niższe kursy od niego :facepalm:

 6. Widocznie buki nie ogarniają jeszcze formatu walk na gołe pięści z dozwolonym parterem i tego, że tak przekrojowy i doświadczony zawodnik jak Pasternak jest naturalnym faworytem. Pewnie te kabany po +110 kg miały niższe kursy od niego :facepalm:

  Bury czyli jego pierwszy rywal miał w tym czasie jak było 10 na Pasternaka 2. 15 a potem skoczyło na 2.25:razz:utinlaugh:

 7. Bury czyli jego pierwszy rywal miał w tym czasie jak było 10 na Pasternaka 2. 15 a potem skoczyło na 2.25:razz:utinlaugh:

  :stevecarell:

  Nie pozostaje nic innego, tylko śledzić kursy przy następnych tego typu wydarzeniach. Chociaż taki "underdog Pasternak" może się już nie powtórzyć :childcry:

 8. :stevecarell:

  Nie pozostaje nic innego, tylko śledzić kursy przy następnych tego typu wydarzeniach. Chociaż taki "underdog Pasternak" może się już nie powtórzyć :childcry:

  Teraz tak na to patrzę że nawet za 4 warto było wbijać. Zresztą yebac

 9. Przez chwilę był 10. Chciałem wpłacać kasę. Potem zalogowałem się sprawdzam a tu po 7 mówię KURWA. Szukałem na innych stronach z bukami nie znalazłem wracam na STS a tam 4. 5.. Wkurwilem się całkowicie i nie postawiłem a chciałem wjechać za 5 dyszek. Smutny wieczór

  :razz:ociesznymirek:

 10. Tak jak koledzy powyżej, trochę bez sensu to wszystko, jeden zawodowiec i banda amatorów, w dodatku zawodowiec wchodzi na ostatnią chwilę. Najłatwiejszy hajs w życiu Pasternaka. A te kursy o których czytam powyżej to już totalna masakra. Boże Narodzenie, niestety n8e skorzystałem.

 11. Super sprawa dla Michała,zarobił 50k w sezonie ogórkowym i może teraz sie pochylą nad nim FEN lub Babilon, można go zapowiadać jako zwycięzce mitycznego turnieju WOTORE,może nie tak medialny jak brat Pudziana,ale jednak już coś 🙂 kibicuje bardzo gościowi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.