Michał Pasternak został zwycięzcą drugiego turnieju walk na gołe pięści w Polsce! W finale WOTORE 2 pokonał on 20-letniego Kacpra Miklasza przez duszenie po ponad dwóch minutach starcia.

Na początku pojedynku obaj zawodnicy nie wyprowadzali wielu uderzeń. Michał Pasternak podążał za swoim rywalem, natomiast Miklasz kilkukrotnie próbował zaskoczyć Michała dynamicznym atakiem. Obaj regularnie korzystali z niskich kopnięć. Po dwóch minutach Miklasz obalił Pasternaka, ale ten od razu starał się skontrować gilotyną. Przed tą techniką Miklasz zdołał się obronić, jednak Pasternak zmienił uchwyt i tym razem udało mu się zapiąć skuteczne duszenie. Kacper Miklasz odklepał technikę i to Michał Pasternak, który wszedł do turnieju z krótkim wyprzedzeniem, został triumfatorem całego WOTORE 2!

Michał Pasternak w ostatniej chwili wskoczył do turnieju za Damiana Kosiorka, który musiał się wycofać z powodów rodzinnych. 36-latek może pochwalić się rekordem 14-5 w zawodowym MMA. W ćwierćfinale turnieju WOTORE 2 pokonał Damianego Burego przez TKO po ciosach w parterze. W półfinale „Wampir” miał się zmierzyć z Michałem Bańbułą, ale ten wycofał się z turnieju z powodu złamanej ręki. W wyniku losowania przegranych, Pasternak zmierzył się ponownie z Burym, tym razem poddając go dźwignią na nogę.

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju było 50 tysięcy złotych. Po wygranym finale Pasternak wyzwał na pojedynek Marka Samociuka, który okazał się najlepszy w pierwszym turnieju, a na dzisiejszej gali wygrał superwalkę z Denisem Załęckim. Organizatorzy od razu potwierdzili walkę Pasternaka z Majewskiem na WOTORE 3.