WOTORE 2

Pierwsza organizacja w Polsce walk na gołe pięści WOTORE, ogłosiła datę kolejnej gali i pierwszą poza turniejową walkę!

Gala WOTORE 2 odbędzie się 23 maja a zobaczymy na niej starcie reklamowane jako walkę „Dawida z Goliatem” pomiędzy ulubieńcem fanów, ważącym 110 kilogramów Łukaszem Parobcem a ważącym 77 kilogramów Damianem Majewskim. W starciu które zaplanowano na jedną, nielimitowaną czasem rundę wypchnięcia nie będą decydować o wyniku walki!

Dla Łukasza Parobca będzie to powrót po zwycięskim starciu na pierwszej gali Wotore z Kamilem Mękalem. W tzw. super walce toczonej poza turniejem, Parobiec pokonał swojego kilkanaście lat młodszego rywala przez dwukrotne wyrzucenie z areny. Parobiec jest doświadczonym zawodnikiem, który na swoim koncie ma 26 walk w zawodowym MMA. Polak w przeszłości występował m.in. w KSW, BAMMA, czy ACB.

Damian Majewski powróci do walk na gołe pięści po przegranej ćwierćfinale w turnieju WOTORE z późniejszym zwycięzca gali, Markiem Samociukiem.

View this post on Instagram

Przed trzema tysiącami lat Dawid wyszedł naprzeciw Goliata z procą i pięcioma kamykami, ale ugodził go za pierwszym razem w czoło, powalił go i zwyciężył. Czy w poza turniejowej walce na gołe pięści historia zatoczy koło? Damian Majewski (77kg) podjął wyzwanie przeciwko Łukaszowi Parobcowi (110kg): – Gołe pięści, – 1 runda nielimitowana czasowo, – Wypchnięcia nie decydują o wyniku walki. #wotore #smmash #mmarocks #hotpay #eviq #grupawolf #nogloves #nocage #noring #bareknuckle #muaythai #bokstajski #mma #mixedmartialarts #martialarts #jujutsu #jiujitsu #brazilianjujitsu #k1 #boks #boxing #kickboxing #combatsports #bjj #karate #bareknuckle #muaythai #bokstajski #walki #bloodsport #gołepięści #golepiesci #wotore2

A post shared by WOTORE (@wotore.tv) on

Poniżej kulisy pierwszej w Polsce gali walk na gołe pięści – WOTORE okiem naszego redaktora, Piotra „Meru” Dejneko.

Zobacz również:

25 KOMENTARZE

 1. Ten typ chce samego siebie złożyć w ofierze, czy o chuj mu chodzi?

  Punisher go eksterminuje pierwszą bułą.

 2. Ja rozumiem że młody adept mieszanych sztuk walki chce poznać arkana pradawnej sztuki Wotore od samego sensei Parobca ale ta różnica wagi,WTF?

  Czyżby tak trudno było znaleźć przeciwnika dla pana Łukasza?

  No bo przecież nie wynika to z amatorszczyzny organizatorów …

  :razz:utinlaugh:

 3. To jeszcze niech na betonie zawalczą z otaczającymi ich w kółku gapiami… Jaki to ma sens, gdy przez lata z "mordobicia" narodził się piękny i w miarę ucywilizowany sport jakim jest MMA? Na szczęście najlepsi zawodnicy wciąż pozostają przy MMA, a na gołe pięści raczej biją się ci co w MMA nic już zdziałać nie mogą.

  PS: Rozumiem, że Majewski dostanie jakąś broń. Przecież Dawid z Goliatem gołymi łapami nie wygrał, jak już chcą nawiązywać do historii tej walki dużego z małym…

 4. PS: Rozumiem, że Majewski dostanie jakąś broń. Przecież Dawid z Goliatem gołymi łapami nie wygrał, jak już chcą nawiązywać do historii tej walki dużego z małym…

 5. PS: Rozumiem, że Majewski dostanie jakąś broń.

  No rewolwer powinien dostać, albo chociaż nóż. :razz:utinlaugh:

 6. Bez elementów zapaśniczych zawsze trochę mniejsze będzie to miało znaczenie,na pierwszej edycji znowu tak strasznie nie odstawał w stójce ,a  z tego co pamiętam to z Muay Thai jest.

 7. No co chłopak ma serce, charakter a że waga taka a nie inna to h*j, ale kurna nie szkoda zdrowia??? Ile dostanie z 50.000 zł za walke???

 8. No co chłopak ma serce, charakter a że waga taka a nie inna to h*j, ale kurna nie szkoda zdrowia??? Ile dostanie z 50.000 zł za walke???

 9. No co chłopak ma serce, charakter a że waga taka a nie inna to h*j, ale kurna nie szkoda zdrowia??? Ile dostanie z 50.000 zł za walke???

  Ile?

  :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.