Dotarło do nas nagranie awantury, jaka miała miejsce przed galą WOTORE 3. Eric Olsen zaatakował Kamila Janika i doszło do przepychanki z udziałem tych dwóch. Interweniowała ochrona, ostatecznie rozdzielając walczących.

Kamil „Wiking” Janik w superwalce pokonał Armana „Brodacza” Amiryana przez KO (latające kolano). Eric Olsen swoją walę turniejową przegrał przez poddanie (kimura) a poddał go Adam Biegański.

Janik o tej potyczce z Olsenem opowiedział w naszym wywiadzie po swoim zwycięstwie:

Trzecia gala WOTORE już za nami! 19 września w Alvernia Studios odbyło się aż 11 pojedynków na gołe pięści. Do turnieju przystąpiło 8 zawodników, a główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych zdobył Piotr Więcławski. Zawodnik o pseudonimie „Gruby” w finałowym starciu pokonał Szymona Szynkiewicza. Podczas gali został wyłoniony także pierwszy mistrz organizacji WOTORE. W pojedynku o pas spotkało się dwóch zwycięzców poprzednich edycji turnieju, a po tytuł ostatecznie sięgnął Michał Pasternak, który okazał się lepszy od Marka Samociuka.