Kamil Janik z wygraną przed czasem na gali WOTORE 3! Po widowiskowej superwalce  na gołe pięści „Wiking” znokautował Armana „Brodacza” Amiryana latającym kolanem.

Amiryan był bardzo mobilny na nogach, trafił kilkoma niskimi kopnięciami na początku walki. Pojedynek został na moment wstrzymany w celu wytarcia mokrej maty. Zawodnicy toczyli pojedynek w wysokim tempie, z obu stron padały liczne ciosy. Janik zamykał rywala przy krawędzi areny, ale ten cały czas pozostawał aktywny. Kamil zdobywał przewagę z biegiem czasu, świetnie pracował z dystansu i unikał ataków przeciwnika. Arman zwolnił, widząc dobrą dyspozycję „Wikinga”. Janik trafił w końcu latającym kolanem, po którym „Brodacz” upadł na matę i walka została przerwana! Amiryan nie zgadzał się z przerwaniem, jednak sędzia podjął już decyzję. Kamil Janik triumfuje na gali WOTORE 3 przez nokaut.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.