wotore 3 viking olsen

Adam „Viking” Biegański w półfinale WOTORE 3, a „Krwawy Topór” odpada z turnieju walk na gołe pięści! Polak pokonał Erica Olsena przez kimurę.

LINK DO GALI WOTORE 3

Biegański zaczął od wysokiego kopnięcia. Polak starał się powtórzyć akcję, ale Olsen wyłapał nogę „Vikinga”, który wypadł z areny. Adam w dalszym ciągu opierał swoje akcje przede wszystkim na kopnięciach. Eric zdecydował się pójść po obalenie, Biegański próbował zapiąć gilotynę, jednak nieskutecznie. Po chwili Biegański ruszył po kimurę! Olsen tym razem nie zdołał uciec z zagrożenia i odklepał.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda że nie udało się z główki przyjebać. Na szczęście ma jeszcze babcię i siostrę :juanlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.