weekendowy przeglad klatek ringow

Uwaga polskich fanów MMA była w zeszłym tygodniu skupiona na występie Marcina Helda na Bellatorze 93 w Lewiston. Oprócz tego relacjonowaliśmy galę World Series of Fighting 3 w Atlantic City i polskie Prime FC / PLMMA 13 w Rzeszowie i Wenglorz Fight Cup 4 w Olsztynie. Poniżej skrót wydarzeń z mniejszych gal:

Mistrz olimpijski w zapasach Henry Cejudo (MMA 2-0) zwyciężył w swoim drugim pojedynku MMA, stopując pod koniec pierwszej rundy Seana Barnetta (MMA 2-4) na gali Gladiator Challenge w San Jacinto w Kalifornii, walka poniżej.

Będący o krok od występów w UFC półśredni Brandon Thatch (MMA 9-1) odklepał duszeniem zza pleców Mike’a Rhodesa (MMA 4-1) w pojedynku wieczoru Ressurection Fighting Alliance 7 w Broomfield w Kolorado, walka poniżej. W innym pojedynku niepokonany lekki Mirsad Bektic (MMA 6-0) w niecałe dwie minuty zatrzymał uderzeniami Nicka Maciasa (MMA 6-3). Znany z występów w turniejach Bellatora Lloyd Woodard (MMA 12-4) nieoczekiwanie przegrał przez niejednogłośną decyzję z Davem Courchainem (MMA 15-5) na Intense Cage Fighting w Great Falls w Montanie. Kanadyjczyk Ryan Ford (MMA 20-4) znokautował w drugiej rundzie Brandona Tierneya (10-5) na Aggression Fighting Championship 17 w Edmonton.

Mający za sobą epizod w UFC Ronnys Torres (MMA 26-5) odniósł dwunaste zwycięstwo w ostatnich trzynastu występach, odprawiając w drugiej rundzie uderzeniami w parterze Julio Cesara de Almeidę (MMA 19-8) na MMA Champions League w Barra da Tijuca w Brazylii. Uczestnik MMA Attack 1 Joaquim Ferreira (MMA 14-7) odklepał swoim firmowym duszeniem północ-południe Adriana Cordeiro (MMA 1-2) na Watch Out Combat Show 24 w Minas Gerais.

Złoty medalista olimpijski w Judo z Pekinu Satoshi Ishii (MMA 7-2-1) w niecałe dwie minuty poddał balachą Kerry’ego Schalla (MMA 23-13) na gali pro wrestlingu Inoki Genome Federation w japońskiej Fukuoce. Na nowej koreańskiej gali Revolution 1 w Seulu weteran Pride i Dream Dong Sik Yoon (MMA 6-7) również dźwignią na rękę odklepał Tong Hwan Junga (0-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.