Ostatni weekend stał pod znakiem polskiego MMA, nad Wisłą walczono aż na czterech większych galach: Fighters Arena 4 we Włocławku, Free Fighting Federation w Suwałkach, Rundzie 2 w Białogardzie oraz Profesjonalnej Lidze MMA w Chełmie. Udany wyjazd do dalekiego Chabarowska na Draka 11 zaliczył też Antoni Chmielewski. Poniżej kilka wyników z innych gal:

Efektownie walczący Kanadyjczyk znany ze Strikeforce Jordan Mein (MMA 26-8) potrzebował jedynie 89 sekund na zatrzymanie łokciami i kolanami Forresta Petza (MMA 25-10) w walce wieczoru Score Fighting Series 7 w Hamilton w kanadyjskiej prowincji Ontario. Walka poniżej.

Niestrudzony Jeff Monson (MMA 48-13-1) tydzień po pokonaniu Aleksandra Emelianenko oraz zdobyciu mistrzostwa świata w Grapplingu w Skale wypunktował debiutanta Dong Goo Kanga (MMA 0-1) w walce wieczoru gali Road FC 10 w Busan w Korei.

Na już siedemnastej edycji EFC Africa w Brakpan w RPA swoje tytułu mistrzowskie broniły miejscowe gwiazdy. W wadze średniej Jeremy Smith (MMA 8-0) zastopował w pierwszej rundzie Darrena Daniela (MMA 3-2), a w wadze lekkiej Costa Ioannou (MMA 6-0) odklepał duszeniem Leona Mynhardta (MMA 9-6).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.