Ostatni tydzień nie obfitował w dużą ilość ciekawych gal MMA na świecie. W klatkach pojawili się jednak znani i obiecujący zawodnicy, kolejną galę zorganizowało UFC, a w Polsce mieliśmy okazję zobaczyć kilka wydarzeń. Sprawdźcie, co działo się w ostatnim tygodniu w międzynarodowych klatkach i ringach.

Piątek (27.10)

Kunchenko wciąż niepokonany

W Sankt Petersburgu odbyła się gala M-1 Challenge 84. W walce wieczoru Alexey Kunchenko (17-0) przedłużył swoją serię zwycięstw i zachował rekord bez porażki pokonując już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut Sergeya Romanova (12-2). Był to pojedynek o pas kategorii półśredniej.

W wadze średniej dziesiąte zwycięstwo w karierze zdobył Artem Frolov (10-0), który jednogłośną decyzją sędziów pokonał Caio Magalhaesa (10-4). Stawką pojedynku był tytuł mistrzowski.

Podczas gali kibice zobaczyli w akcji między innymi Joego Riggsa (47-17), który w trzeciej rundzie ciosami odprawił Olega Olenicheva (9-5), a także Phila De Friesa (13-6), który większościowo na punkty pokonał Antona Vyazigina (8-2).

Labus przegrywa na Słowacji

W Koszycach na Słowacji odbyła się gala East Pro Fight 10, podczas której kibice zobaczyli dziesięć pojedynków na zasadach MMA. W walce wieczoru Jozef Wittner (9-0) zdobył pas kategorii średniej pokonując Petra Beranka (11-11). W starciu o pas dywizji półśredniej porażkę poniósł niestety Michał Labus (4-2), który przegrał z Eminem Sefą (5-5). Zwycięstwo odniosła natomiast Natalia Baczyńska (1-1), która pokonała Alenę Gondasovą (0-2).

Howard wrócił na zwycięski tor

John Howard (25-13), który ma za sobą przygodę w organizacji UFC i WSOF, powrócił do MMA podczas gali CES 46, gdzie w głównym starciu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Rogera Carrolla (16-16).

Sobota (28.10)

Sokoudjou nokautuje

Kunlun Fight MMA zorganizowało swoją szesnastą galę, podczas której w walce wieczoru Rameau Sokoudjou (19-18) znokautował w drugiej rundzie Jamiego Abdallaha (7-2). W pozostałych starciach wartych uwagi Isaac Hardman (9-0) znokautował Roba Hilla (14-10), a Lipen Zhang (26-10) wrócił po porażce sprzed czterech tygodni, poddając w pierwszej rundzie Mikeya Vaotuuę (5-8).

Fishgold i Chadwick z pasami Cage Warriors

Obsadzona naprawdę mocnymi, europejskimi nazwiskami gala Cage Warriors 88 odbyła się w Liverpoolu, a w głównych starciach Chris Fishgold (17-1) poddał Alexandra Jacobsena (8-2) w starciu o pas kategorii lekkiej, natomiast Lee Chadwick (24-13) jednogłośnie na punkty odprawił Victora Chenga (11-3), zdobywając tytuł dywizji średniej. Pełne wyniki znajdziecie klikając tutaj.

Skrzypek wygrywa w Niemczech

Tomasz Skrzypek (2-0) odniósł drugie zawodowe zwycięstwo podczas gali We Love MMA 33, która odbyła się w Dreznie. Polak pokonał Yassine’a Solimana (0-1) z Francji. Przegraną poniósł natomiast Tomasz Lisowski (0-1), który przegrał z Marcelem Gubischem (1-0).

Dwanaście walk w Krośnie

W Krośnie odbyła się ciekawa gala Carpathian Warriors III: Powrót Wojowników. Pełne wyniki z tego wydarzenia sprawdzicie klikając tutaj, natomiast materiały wideo, czyli wywiady i walki znajdziecie na naszym YouTube po kliknięciu tutaj.

Dwunasty Slugfest za nami

W Wągrowcu odbyła się natomiast dwunasta gala organizacji Slugfest. W walce wieczoru Alan Jachimowski (3-0) efektownie znokautował kolanem Damiana Skarżyńskiego (5-3). Pełne wyniki sprawdzicie tutaj, natomiast wywiady po gali sprawdzicie na naszym YouTube tutaj.

Michaud wraca do MMA

Dwunaste zwycięstwo w karierze zdobył były zawodnik UFC, David Michaud (12-4), który na gali SCL 63 w Rapid City pokonał Tylera Milnera (8-5).

Kolejny weekend z UFC

W Sao Paulo miała miejsce gala UFC Fight Night 119. W walce wieczoru Derek Brunson (18-5) znokautował Lyoto Machidę (22-8), natomiast w poprzednich starciach zwycięstwa odnieśli Colby Covington (13-1), Pedro Munhoz (15-2) czy Francisco Trinaldo (22-5). Pełne wyniki sprawdzicie tutaj.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/924453823040643073

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.