brian ortega

Podczas ostatniej gali UFC Brian Ortega zaprezentował świetne umiejętności stójkowe rozpracowując na pełnym dystansie Chana Sung Junga.  Dla Ortegi był to udany powrót do oktagonu UFC po przegranej w walce mistrzowskiej na UFC 231 z Maxem Hollowayem.

Bardzo dobrą dyspozycję Ortegi pochwalił Joe Rogan, komentator UFC, który napisał w mediach społecznościowych:

Gratulacje dla Briana Ortegi za świetne zwycięstwo i pokazanie, że wykorzystał czas przerwy od startów do rozwoju i osiągnięcia zupełnie nowego poziomu umiejętności. Zawsze byłem jego fanem i muszę przyznać, że zobaczenie w walce z niebezpiecznym pretendentem tego jakie postępy poczynił było satysfakcjonujące.

Rogan dodał też, że to, co zrobił Ortega jest jedną z kluczowych spraw w MMA.

Jedną z najwspanialszych rzeczy w tym sporcie jest obserwowanie jak zawodnicy się rozwijają i poprawiają swoje umiejętności. Zwycięstwo Ortegi było tego świetnym przykładem.

https://www.instagram.com/p/CGfld8KFYuu/?utm_source=ig_embed

Brian Ortega walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczył dziewięć pojedynku i tylko  raz musiał uznać wyższość rywala. W swojej karierze mierzył się z m.in. Frankie Edgarem, Renato Moicano oraz Cubem Swansonem. Zwycięstwo nad Chana Sung Jungiem było jego pierwszą wygraną na punkty w oktagonie UFC.

Zobacz również: „Zamierzam im rozpie***lić ich plany” – Gaethje o Khabibie i szefie UFC

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.