poirier diaz nate

Dustin Poirier (MMA 25-6) nie wie jeszcze z kim zmierzy się w swojej kolejnej walce w oktagonie UFC. Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej ma już jednak pomysł na swoją kolejne starci – jest zainteresowany drugą walką z Justinem Gaethje (MMA 21-2).

Zobacz również: Poirier otwarty na rewanż z Gaethjem na gali Khabib vs. Tony

Gaethje nie jest jednak jedynym zawodnikiem, z którym chciałby walczyć Poirier. Dustin w rozmowie z fanami w mediach społecznościowych stwierdził również, że byłby gotów bić się z Natem Diazem (MMA 20-12).

Zapytany natomiast o to, jak widzi przebieg takiego potencjalnego starcia napisał:

Widzę siebie nokautującego Nate’a.

Gdy jeden z fanów napisał, że Nate poddałby Dustina w jedną minutę, Poirier odpisał:

Niemożliwe… zajęłoby mu to przynajmniej dwie minuty.

Poirier i Diaz mieli z sobą walczyć pod koniec 2018 roku, ale ostatecznie do starcia nie doszło z powodu kontuzji Dustina.

25 KOMENTARZE

 1. Lubię taki dystans do siebie jaki pokazał tu Diamond. Szach i mat -zatkał mordę hejterowi ekspresowo.

 2. Dustin mistrz bez zbędnego kalkulowania może wyjść do każdego

  Racja , ale nate to akurat nie wyznanie chyba że nazywasz Mcgegor i nie masz kondycji  albo Pettis który śpi na walkach jak ostatnio

 3. Racja , ale nate to akurat nie wyznanie chyba że nazywasz Mcgegor i nie masz kondycji  albo Pettis który śpi na walkach jak ostatnio

  Mcgregor na dystansie 3 rund w lekkiej by zamordowal diaza

 4. Dustin mógłby Nate'a solidnie uszkodzić, ale jeśli taki skurwiel jak Masvidal nie był w stanie go odprawić i wszystko wskazywało na to, że Diaz może wziąć 4 i 5 rundę, to Poiriera w takiej zabawie nie widzę.

 5. Mcgregor na dystansie 3 rund w lekkiej by zamordowal diaza

  Jak do tej pory to Diaz w ciągu dwóch rund zamordował Conora:juanlaugh:

 6. Jak do tej pory to Diaz w ciągu dwóch rund zamordował Conora:juanlaugh:

  Na farcie, Conor się wypompowal w pierwszej rundzie

 7. ale jeśli taki skurwiel jak Masvidal nie był w stanie go odprawić i wszystko wskazywało na to, że Diaz może wziąć 4 i 5 rundę, to Poiriera w takiej zabawie nie widzę

  Zawsze mam becz00nie jak ktoś robi z Masvidala taka maszynę do zabijania zwłaszcza, że tak naprawdę nie pokazał się z takiej strony.

  Kurwa. Już to widzę jak Nate wychodzi z tym rozcięciem do walki. Ile by powalczył? Pół rundy i by rozcięcie swoje zrobiło.

  Dustin jest przynajmniej o klase wyżej od Masvidala umiejętnościowo i myślę, że bez problemu poradziłby sobie z Diazem który poza Cardio…tak naprawdę nic więcej nie posiada. No dobra…jego morda dobrze służy, jako worek do napierdalania.

 8. Dustin jest juz nikim. Okazał sie skończoność cioty , leząca jak kotek pod Nurmą. Won cieniasie

  :stevecarell:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.