Rafael-dos-Anjos-vs-Conor-McGregor

Kontuzja Caina Velasqueza zapoczątkowała lawinę zmian w UFC.

Gala, którą do tej pory nazywano UFC 196, planowana na 6 lutego w Las Vegas, z systemu PPV najpierw została przeniesiona do otwartej telewizji, potem zmieniono jej walkę wieczoru, a teraz przestaje być galą numerowaną.

UFC ogłosiło, że wspomniane wydarzenie, które firmowane jest od niedawna nazwiskami Johny’ego Hendricksa i Stephena Thompsona, będzie teraz tytułowane mianem UFC Fight Night – jak wszystkie wydarzenia transmitowane w FOX Sports 1.

Nazwa UFC 196 będzie od teraz używana w kontekście gali, która odbędzie się 5 marca w Las Vegas. Do tej pory galę z Rafaelem dos Anjosem i Conorem McGregorem  w walce wieczoru nazywano UFC 197.

Co to oznacza? Otóż UFC planuje zorganizowanie jeszcze jednej gali dostępnej w systemie pay-per-view przed jubileuszowym UFC 200. W skrócie będzie wyglądało to tak:

 • UFC 196 w marcu
 • UFC 197 w kwietniu
 • UFC 198 w maju
 • UFC 199 w czerwcu
 • UFC 200 w lipcu

Oficjalna nazwa przyszłotygodniowej gali to UFC Fight Night: Hendricks vs. Thompson.

19 KOMENTARZE

 1. Dobra słucham właśnie Szczeny i dopiero się dowiedziałem że na maj nie była planowana żadna nr gala tak więc już wszystko jasne. Ja pisałem o 2 galach PPV w 1 miesiącu ale Wojek sprawę wyjaśnił.

 2. Grubas

  Dobra słucham właśnie Szczeny i dopiero się dowiedziałem że na maj nie była planowana żadna nr gala tak więc już wszystko jasne. Ja pisałem o 2 galach PPV w 1 miesiącu ale Wojek sprawę wyjaśnił.

  Ehh, a już Cię miałem hejtować i wbijać cwele czy cuś, że głupoty piszesz, ale zdażyłeś się poprawić..

 3. Gienek

  A za dwa dni będzie że gala się nie odbędzie, bo ktoś kontuzję złapał.

  Jeszcze Hendricks może wywinąć numer i nie zrobić wagi:boystop:

 4. Shajs

  Jeszcze Hendricks może wywinąć numer i nie zrobić wagi:boystop:

  No ja się zastanawiam jak długo Johny "Zatkane Jelito" Hendricks będzie się bił w półśredniej. Typ śmiga 100 kg normalnie, jak nie ponad i tnie tak w chuj.

 5. maras

  "Zatkane Jelito"

  Rozjebałeś system 😀
  Johnny ma własny steak house, także jest mu ciężko sobie odmówić dobrze wysmażonego kawała mięcha na śniadanie. Ewentualnie jeszcze obiad, kolację i podwieczorek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.