Jan Błachowicz, który dziś jest mistrzem organizacji UFC, przez wiele lat walczył w KSW, a wcześniej bił się również na zasadach muay thai. Teraz Jan jest w szczytowym momencie swojej kariery. Nie tylko wywalczył bowiem tytuł UFC, ale stał się również niezwykle medialną postacią. Teraz Jan trafił na okładkę najważniejszego periodyku o sportach walki na świecie.

Po swojej ostatniej wygranej Błachowicz szybko trafił na czołówki polskich gazet. Pojawiał się też w telewizjach i rozgłośniach radiowych. Również zagraniczne media chętnie przeprowadzały wywiady z Polakiem.

Teraz Jan Błachowicz trafił na okładkę magazynu „Fighters Only”, najważniejszego pisma o sportach walki. Periodyk ten organizuje coroczne rozdanie nagród dla światowej branży MMA.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Mistrz swoją kolejną walkę chciałby stoczyć w marcu przyszłego roku. Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem w tym boju. Opcje są dwie. Pierwsza to wspomniany Glover Teixeira, a druga to mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.