georges st pierre

Georges St-Pierre, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy zbyt osobiście podchodzą do tzw. trash talku.

Niedawna wymiana mocnych zdań pomiędzy Jorgem Masvidalem i Colbym Covingtonem doprowadziła do sytuacji, w której panowie starli się z sobą na ulicy. Covington słynie ze swojego ciętego języka i słownego atakowania rywali, ale również ich bliskich. Masvidal natomiast uznał, że to przesada i postanowił sprawę załatwić poza klatką.

Georges St-Pierre, który zakończył już karierę sam unikał wyzywania rywali, ale też nie przejmował się tym, że oni atakowali go słownie. Będąc gościem audycji The MMA Hour powiedział, jak patrzy na sprawę tzw. trash talku.

Myślę, że zawodnicy podchodzą do tego wszystkiego zbyt osobiście. Dla mnie nigdy nie miało znaczenie, co mówi mój rywal. Traktowałem to, jak część tego biznesu. Im więcej rywal wygadywał bzdur, tym ja więcej zarabiałem. Muszę więc podziękować wszystkim zaciekłym rywalom, którzy mnie obrzucali błotem, bo dzięki temu promowali walkę zaciekawiając bardziej publiczność, a ja zarabiałem lepsze pieniądze. To jest dobre dla biznesu.

Georges St. Pierre walczył w zawodowym MMA od roku 2002. W roku 2006 wywalczył pas mistrzowski wagi półśredniej UFC, który stracił w następnym boju. Przy drugim podejściu do mistrzostwa poszło mu już jednak znacznie lepiej, nie tylko zdobył pas, ale też obronił go dziewięć razy i odszedł na emeryturę. Cztery lata później powrócił do klatki na jedną walkę. Pokonał Michaela Bispinga i wywalczył w ten sposób pas mistrzowski wagi średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,928 komentarzy 19,220 polubień

"It's only business" :cmgkeepgoing: Co ten Kabib wyrabia :korwinstupid: o Boże, o kur... :DC:

Odpowiedz polub

Avatar of vast
vast

Bellator
Light Heavyweight

4,680 komentarzy 7,947 polubień

Bo przeciętny zawodnik mma to ćwierćmózg wierzący w płaską ziemie, więc jak tacy mieliby mieć dystans do trashtalku?

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,182 polubień

Cóż z jednej strony jest coś w tym co mówi, ale z drugiej w mojej opinii jeżeli ktoś publicznie obraża czyjąś rodzinę to tutaj moim zdaniem występuje granica trash talku.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,617 komentarzy 16,443 polubień

No nie każdy jest taką oazą spokoju jak GSP, gdzie jakby mu babę dymali, to ten jeszcze włożyłby jej poduszkę pod dupę, żeby im wygodnie było :beczka: Poza tym, nie przypominam sobie żeby ktoś jakoś mega chamsko po Jurku jechał, jak np. Rudi po Kebsie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,179 komentarzy 24,171 polubień
Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,756 komentarzy 18,406 polubień

Ja oroblemu nie mam kiedy zawodnicy jeżdżą po sobie i się wyzywają, ale wyzywanie rodziny to już przesada. I widzę wzięcie maksymy od osławionego szalonego gangsterskiego dzieciaka z Irlandii który jest kurwa zajebisty :irish: czyli ,,It's only bussines":fjedzia:

Odpowiedz polub