mateusz gamrot

Mateusz Gamrot ma już za sobą pierwsze starcie w UFC. Polak został pokonany na punkty przez Gurama Kutateladze. Tuż po walce pojawiło się jednak dużo głosów mówiących o tym, że to jednak Mateusz był lepszy w tym pojedynku, a sam Guram po starciu powiedział, że jego zdaniem nie wygrał z Mateuszem. Obaj zawodnicy otrzymali również bonus za walkę wieczoru. W najnowszej rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP Sportowe Fakty Mateusz Gamrot zdradził również, że zaraz po starciu rozmawiał z matchmakerem UFC, Seanem Shelbym.

Sean Shelby podszedł do mnie po walce i powiedział, że starcie mu się bardzo podobało. Zaprosił mnie od razu do Vegas na galę. Myślę, że to dużo znaczy. Samo to, że dostałem bonus za walkę wieczoru w pierwszym starciu, myślę dużo znaczy. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt.

Mateusz dodał też, że ważne jest to, aby walka podobała się fanom.

Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło. Koniec końców liczy się dobre show i żeby ludziom, fanom się to podobało. I myślę, że to się udało zrobić i fanom się podobało.

Zanim Mateusz Gamrot trafił do UFC, w swojej karierze zdobył dwa pasy różnych kategorii wagowych KSW. W ostatnich walkach dla polskiej organizacji decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

34 KOMENTARZE

 1. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt.

  W kolejnych wypowiedziach coraz gorzej wygląda mindset Gamrota po tej walce…

 2. Rośnie nam kolejny złotousty. Niech On już się pogodzi z tą porażką i przestanie o niej mówić, a skupi się na kolejnych wyzwaniach i zmianie klubu, bo ta gadka była spoko jeszcze dzień po walce, a nie bez końca.

 3. "Zaprosił mnie i Boryska Tygryska do Vegas " – Gamrot o rozmowie z matchmakerem UFC

  Poprawiłem

 4. fanom się podobało.

  Komu?

  Tylko nie bierz Borysa ze sobą.

  Z Borysem już jest umówiony na kolejne wakacje w Tajlandii.

  Gamrotowi na głowe zaszkodził kontakt z Aśką. TO chyba jest zaraźliwe.

  Pisałem wczesniej że dla Gamrota największą przeszkodą będzie jego IQ. Teraz wiecie o co chodzi.

 5. Szczerze mówiąc spodziewałem się zupełnie innej reakcji Mateusza po porażce. Przyjął ją za spokojnie znając jego temperament, tak jakby bonusy i dalsze możliwości zarabiania przyćmiłu mu jego ambicje sportowe. Obym się mylił bo to kot jakich mało u nas.

 6. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt.

  No kurwa i brniemy dalej :DC:

 7. Szczerze mówiąc spodziewałem się zupełnie innej reakcji Mateusza po porażce. Przyjął ją za spokojnie znając jego temperament, tak jakby bonusy i dalsze możliwości zarabiania przyćmiłu mu jego ambicje sportowe. Obym się mylił bo to kot jakich mało u nas.

  Wolę żeby miał ambicje dalszego zarabiania w UFC niż w ksw, a takowe ma. Właśnie jak ma zarobić naprawdę potężne pieniądze jak na nasze warunki to tylko i wyłącznie u łysego . Myślę że to dobre nastawienie .

  Marchewkę w postaci bonusu dostał wyśmienitą, myślę że będzie chciał więcej, co za tym idzie będzie musiał się rozwijać i wyciągać wnioski 😉

 8. Pięknie Mateusz. Jeszcze ze 2-3 razy przegrasz walkę, która się podobała fanom i będziesz się podobać gdzie indziej znaczy :gdzie:

  Trzeba poszukać metod na wygrywanie walk z tymi dzikami w UFC, bo następne walki mogą być równie trudne lub trudniejsze do wygrania niż z Gruzinem.

 9. Trochę to w złym kierunku idzie.

  Oby na chłodno siadł i przeanalizował z osobami, które będą miały mu odwagę wskazać błędy, a nie przytakują na każdym kroku, mówiąc że wszystko jest ok.

  Skupić się na eliminowaniu błędów, które popełnił w walce, bo jak nie daj Boże będzie 0-3 po wyrównanych ciekawych walkach to dalej będzie to 0-3 i w najbardziej obsadzonej kategorii wagowej może się to skończyć źle.

 10. Szczerze mówiąc spodziewałem się zupełnie innej reakcji Mateusza po porażce. Przyjął ją za spokojnie znając jego temperament, tak jakby bonusy i dalsze możliwości zarabiania przyćmiłu mu jego ambicje sportowe. Obym się mylił bo to kot jakich mało u nas.

  Właśnie przytulił dodatkowe 50 koła papieru. Co się będzie denerwował.

 11. W kolejnych wypowiedziach coraz gorzej wygląda mindset Gamrota po tej walce…

  Przeciwnie! Wygląda jakby się szybko uporał ze stratą zera w rek

 12. Przeciwnie! Wygląda jakby się szybko uporał ze stratą zera w rek

  Moze dlatego ze wedlug wielu wcale  nie przegrał,  gdyby klepał lub dostal ciezkie ko to inaczej by pewnie traktował ta porażkę.

 13. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt.

  Panie Gamrot, jak kibicuję tak trzeba jasno stwierdzić: Nie, to nie jest rekompensata za werdykt. Po prostu daliście najlepszą walkę na gali, niezależnie od wyniku i werdyktu.

 14. Samo to, że dostałem bonus za walkę wieczoru w pierwszym starciu, myślę dużo znaczy. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt.

  O kurwa.

  Najgłupsza rzecz jaką dzis przeczytałem.

 15. Samo to, że dostałem bonus za walkę wieczoru w pierwszym starciu, myślę dużo znaczy. W pewien sposób gdzieś tam może ze strony UFC jest to rekompensata za krzywdzący werdykt

  A ciekawe za co Kutateladze dostał taką rekompensatę?:zakręcony:

 16. Mati mam nadzieje że do głowy sobie nie wbije że wszystko zrobił dobrze, wyruchali go z wygranej i nie ma co poprawiać, bo marnie ten ufc run wyjdzie

 17. Ja juz czekam na jego kolejna walke! Spokojnie odpocznie, zrobi pelne przygotowania i bedzie ogien. Nie ma co juz roztrzasac tej przegranej.

 18. Gamrot ! Halooooo , ty przegrałeś walkę , masz 0-1 w UFC ! Do chuja , niech ktoś mu to powie wreszcie bo mam wrażenie że ta informacja do niego nie dociera.. ktoś mu wbił w łeb że wszystko jest oki , 50 koła przytulone , walka wieczoru , zagraniczni eksperci doceniają.. a co to ma K u r w a do rzeczy ?! Jeżeli on tak naprawdę myśli to jest problem.

 19. Gamrot ! Halooooo , ty przegrałeś walkę , masz 0-1 w UFC ! Do chuja , niech ktoś mu to powie wreszcie bo mam wrażenie że ta informacja do niego nie dociera.. ktoś mu wbił w łeb że wszystko jest oki , 50 koła przytulone , walka wieczoru , zagraniczni eksperci doceniają.. a co to ma K u r w a do rzeczy ?! Jeżeli on tak naprawdę myśli to jest problem.

  Do niego nie tyle nie dociera ,ze przegrał tylko przegrał z gościem który wskoczył na zastępstwo i twierdził ,ze go wbije w podłogę :razz:enn:

 20. Do niego nie tyle nie dociera ,ze przegrał tylko przegrał z gościem który wskoczył na zastępstwo i twierdził ,ze go wbije w podłogę :razz:enn:

  Dotrze jak się zorientuje, że ma 0-3 i KSW nie będzie nim zainteresowane, ewentualnie FEN za 5000 zł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.