Federacja KSW prezentuje zapowiedź pojedynku mistrzowskiego w królewskiej kategorii KSW. Już 27 maja na KSW 39: Colosseum w swoistym starciu „jasności z ciemnością” Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr będzie bronił tytułu przeciwko Marcinowi Różalskiemu.

21 KOMENTARZE

 1. Nie jestem jakoś w temacie K-1 to zapytam wprost – Różal miał tam serio jakieś wybitne osiągnięcia, dawał walki gdzie lała się krew, a on sam wyrywał rywalom ręce i przegryzał tętnice, czy to wszystko to jeden wielki mit leżący zaraz obok super parteru Bedorfa i super skillsów Pawlaka?

 2. Nie jestem jakoś w temacie K-1 to zapytam wprost – Różal miał tam serio jakieś wybitne osiągnięcia, dawał walki gdzie lała się krew, a on sam wyrywał rywalom ręce i przegryzał tętnice, czy to wszystko to jeden wielki mit leżący zaraz obok super parteru Bedorfa i super skillsów Pawlaka?

  Niby zdobywał tam jakieś tam pasy(ISKA i WKA), a tak naprawdę był zwykłym średniakiem. Swego czasu dostał w dupę np. od Łukasza Jarosza na turniej K-1 Poland Grand Prix w 2007 roku.

 3. Różal pojebałeś języki. On po portugalsku nawija, nie po hiszpańsku, ignorancie!

  To tyle z mojej strony, dziekuję.

 4. Różal pojebałeś języki. On po portugalsku nawija, nie po hiszpańsku, ignorancie!

  To tyle z mojej strony, dziekuję.

  Co ty tam balasie wiesz, Tak Rózal powiedział i on ma zawsze racje :mamed:

 5. Fernando ostro zmasował. Oby nie było tak, że jak nie obali i ubija Różala w pierwszej to bedzie dyszał jak parowóz i zostanie ubity jak parówa.

 6. W tej walce stawiam na jasnoscFernando wyglada na silniejszego do tego zawsze moze przeniesc walke do pateru gdzie uwazam ze bedzie gorowal nad Rozalem jednoczensie nie lekcewazac tego drugiego. Spodziewam sie mocnej bitki ale gdy tak jest zazwyczaj walka nie zawsze spelnia oczekwiania. Moj typ 70 do 30 na Fernando.

 7. W tej walce stawiam na jasnoscFernando wyglada na silniejszego do tego zawsze moze przeniesc walke do pateru gdzie uwazam ze bedzie gorowal nad Rozalem jednoczensie nie lekcewazac tego drugiego. Spodziewam sie mocnej bitki ale gdy tak jest zazwyczaj walka nie zawsze spelnia oczekwiania. Moj typ 70 do 30 na Fernando.

  Jaka analiza. Chciało Ci się? 😀

  Chujowe to w chuj i wieje chujem.

  Nie oglądałem, ale podbijam!

 8. Jaka analiza. Chciało Ci się? 😀

  Nie oglądałem, ale podbijam!

  ja wlaczam wszystkie, ale jak wchodzi japa kawula czy lewego to odrazu wylaczam (czyli po kilku sekundach). jakos nie moge przebrnac

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.