Aljamain Sterlin, który na początku roku przegrał niejednogłośną decyzją z Raphaelem Assuncao, liczy, że w przyszłości będzie mógł stoczyć z nim walkę rewanżową. Sterlin wystąpił w podcaście UFC Unfiltered i nie omieszkał skomentować kolejnego zwycięstwa Assuncao, który pokonał na punkty Marlona Moraesa, podczas gali UFC 212.

To czego nie lubię, to zwyciężanie takimi bliskimi decyzjami i świętowanie jakby się wykończyło swojego rywala, jakby się zdobyło mistrzostwo.

Assuncao, który również dostrzega problem w ciągłym wygrywaniu decyzjami sędziowskimi, powiedział jednak niedawno, że robi wszystko by kończyć walki przed czasem i że liczy ostatecznie na szansę starcia mistrzowskiego. Sterling natomiast stwierdził, że jego zdaniem Assuncao nigdy nie dostanie walki o pas.

Dajcie spokój, jeśli ktoś chce wygrywać w taki sposób, nie może być zły, że nigdy nie otrzyma szansy walki o pas. To najprawdopodobniej go czeka, on zapewne nigdy nie zawalczy o pas.

5 KOMENTARZE

  1. To czego nie lubię, to zwyciężanie takimi bliskimi decyzjami i świętowanie jakby się wykończyło swojego rywala, jakby się zdobyło mistrzostwo.

    No nie, kurwa, przecież gość nie miał prawa świętować, powinien paść na kolana i cmokać przeciwnika po jajkach, za to, że wygrał z nim na punkty.

    Dat nigga logic doe.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.