T.J. Dillashaw, który podczas gali UFC 227 zmierzy się ponownie z Cody Garbrandtem, nie szczędzi mocnych słów i zapowiedzi tego, co zrobi podczas walki. W najnowszym wywiadzie dla serwisu BloodyElbow zapowiedział, że chce zrujnować karierę swojego rywala.

On wie, że jestem lepszym zawodnikiem, ale będzie się przechwalała i mówił o tym, że jest świetny, wspaniały itd. On jednak zna prawdę. Jestem lepszy we wszystkich płaszczyznach. Jestem mądrzejszym zawodnikiem. Dla niego ten rewanż to zła sytuacja. Zamierzam zrujnować jego karierę. Zamierzam zrujnować jego karierę w tej kategorii wagowej. Właśnie dostała drugą szansę i powinien martwić się o to, by być lepszym, ale nie wiem, czy on potrafi stać się lepszy. Nie wiem czy jest na tyle mądrym zawodnikiem.

Dillashaw dodał również, że oczywiście w MMA różnie toczą się walki, ale ostatecznie jest i tak pewny swego przed nadchodzącym starciem.

Ten sport jest szalony i wszystko może się w nim wydarzyć. Trzeba być gotowym na cokolwiek, ale ostatecznie on nie ma szans.

3 KOMENTARZE

  1. 50/50 nie ma tu faworyta. Liczę na powtórkę dramaturgii z pierwszej walce i jakieś TKO widowiskowe. Cody nawet jak przegra nie będzie skończony, ma przed sobą całą karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.