Już podczas gali UFC 254 dojdzie do walki o pas mistrza wagi lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje. Dla mistrza ma to być kolejne zwycięskie starcie w drodze do rekordu 30-0. Gaethje zamierza jednak pokrzyżować plany Khabiba i innych osób, które wierzą w jego zwycięstwo, o czym powiedział w audycji „Morning Kombat”.

Oni już mają plany na przyszłości. Nie wiem jakie, ale już mówią, że mają. Zamierzam im rozpie***lić ich plany. Oni po tej walce zmienią mój pseudonim z „The Highlight” na „2020”.

Mówiąc natomiast „oni” Gaethje miał na myśli kilka konkretnych osób.

Jestem tu po to, aby zrujnować dzień Aliemu (Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba -przyp. red.), Danie White’owi, Danielowi Cormierowi, Javeirowi Mendezowi i Khabibowi Nurmagomedovowi. Pie***yć ich wszystkich!

31-letni Gaethje przeszedł jak burza przez ranking wagi lekkiej po wygraniu czterech walk z rzędu. W ostatniej walce w piątej rundzie rozbił ciosami faworyzowanego Tony’ego Fergusona, zdobywając tymczasowy pas UFC w wadze lekkiej. Wcześniej Amerykanin w pierwszych rundach kończył Donalda Cerrone, Edsona Barbozę i Jamesa Vicka. Jedyne przegrane w karierze „The Highlight” poniósł w starciach z Eddiem Alvarezem i Dustinem Poirierem.

Do walki Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje 24 października na UFC 254.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.