jairzinho rozenstruik_

Podczas nadchodzącej gali UFC 252 były mistrz kategorii ciężkiej UFC, Junior dos Santos, zmierzy się z mocno bijącym Jairzinho Rozenstruikiem.

Dla Rozenstruika ma to być kolejny krok w kierunku tytułu mistrzowskiego, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu BJPenn.com.

To były mistrz, dlaczego więc miałbym odrzucić taką walkę? Ona nadal jest niebezpiecznym rywalem. Ta walka znaczy dla mnie bardzo dużo. Zresztą każdą walkę traktuję jak starcie o mistrzostwo, więc jest bardzo ważna. Zwycięstwo nad nim ustawi mnie w dobrej pozycji w wadze ciężkiej i da mi szansę na wykonanie kolejnego kroku w drodze po psa, który jest moim marzeniem. To będzie świetna walka.

Rozenstruik nastawia się też na to, że chce znokautować Juniora dos Santosa.

Przez lata oglądałem JDS i wiem, że jest niezbezpieczny w stójce. Ma bardzo dobry boks i nie tylko. Muszę się więc skupić na całości. To będzie dobra walka, a ja zamierzam go znokautować.

Rozenstruik przegrał pierwszy raz w swojej karierze, kiedy to na UFC 249 zmierzył się z Francisem Ngannou. „Predator” potrzebował jedynie 20 sekund na znokautowanie Jairzinho. W UFC zawodnik wygrywał z m.in. Alistairem Overeemem czy Andreiem Arlovskim.

Dos Santos przegrał swoje dwie ostatnie walki z Francisem Ngannou i Curtisem Blaydesem. „Cigano” w swojej karierze mierzył się z m.in. Cainem Velasquezem, Frankiem Mirem, Alistairem Overeemem czy Markiem Huntem. Brazylijczyk znany jest ze swoich umiejętności bokserskich.

Zobacz również: (WIDEO) Najlepsze trylogie w historii UFC

8 KOMENTARZE

 1. Jestem ciekawy tej walki. Czarny się prezentował nie najgorzej dopóki nie trafił na większego czarnego, ale może coś tam z niego jeszcze będzie. JDS chciałbym żeby jeszcze coś pokazał, ale chyba już będzie miał z górki.

 2. To były mistrz, dlaczego więc miałbym odrzucić taką walkę? Ona nadal jest niebezpiecznym rywalem. Ta walka znaczy dla mnie bardzo dużo. Zresztą każdą walkę traktuję jak starcie o mistrzostwo, więc jest bardzo ważna. Zwycięstwo nad nim ustawi mnie w dobrej pozycji w wadze ciężkiej i da mi szansę na wykonanie kolejnego kroku w drodze po psa, który jest moim marzeniem. To będzie świetna walka.

  Jak już Różowy stroik powiedział jego marzeniem jest wykonanie kolejnego kroku po psa :facepalm::lol:Ale jak tak bardzo chce mieć psa to wystarczy go adoptować albo przygarnąć. Nie musi sobie dawać obić ryja żeby wykonać kolejny krok w drodze po psa:cool:

 3. Zwycięstwo nad nim ustawi mnie w dobrej pozycji w wadze ciężkiej i da mi szansę na wykonanie kolejnego kroku w drodze po psa, który jest moim marzeniem.

  A pies ci mordę lizał!

 4. wykonanie kolejnego kroku w drodze po psa, który jest moim marzeniem.

  Nie stać biednego na pupila, trzeba zawalczyć, zgarnąć kasę i można spełnić marzenie – drogi piesek z rodowodem!

 5. wykonanie kolejnego kroku w drodze po psa, który jest moim marzeniem.

  Panowie to nie jest śmieszne, tam w Surinamie żyją jaguary i chłopak marzył o psie którego mógł mu taki jaguar porwać i zjeść.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.