dan hardy

Dan Hardy, były zawodnik UFC, nie myśli o tym, aby jednorazowo powrócić do walczenia, chce stoczyć jeszcze kilka pojedynków.

Dan Hardy na początku lipca ma spotkać się w bokserskim ringu z innym weteranem UFC, Diego Sanchezem. Do pojedynku dojdzie w Anglii.

Hardy, który od dawna zapowiada chęć powrotu do walczenia, w rozmowie dla serwisu MMA Fighting powiedział:

Tu nie chodzi o walczenie o mistrzostwo. Myślę, że żaden z nas nie ma iluzji, że długa kariera przed nami. Moja była dość krótka. Może powalczę jeszcze przez dwa lata. Zaczynam od nowa jako wolny strzelec.

Hardy dodał też, że nie wie jeszcze czy będzie dalej walczył w boksie. Myśli o tym, aby spróbować swoich sił w azjatyckiej organizacji One Championship.

Dan Hardy po raz ostatni walczył w roku 2012. Dla UFC bił się od roku 2008 i stoczył tam 10 pojedynków, z których wygrał 6. W ostatnich latach Hardy zajmował się komentowaniem walk i ich analizą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

dawid91

Jungle Fight
Welterweight

318 komentarzy 592 polubień

Po 10 latach przerwy to faktycznie jakby zaczynał od nowa

Odpowiedz polub

zielony666

WSOF
Strawweight

3,096 komentarzy 10,317 polubień

Dan Hardy na początku lipca ma spotkać się w bokserskim ringu z innym weteranem UFC, Diego Sanchezem. Do pojedynku dojdzie w Anglii.

Cooooooo? Toteraz juz pewne, że za 5-10 lat 1/5 zawodników i walk w boksie to będą jakieś porozbijane trupy zawodników MMA.

Odpowiedz polub