Po tym jak legenda boksu, niepokonany Floyd Mayweather ogłosił w mediach społecznościowych, że powróci na ring bokserski aby zmierzyć się z youtuberem Loganem Paulem, przez media przelała się fala komentarzy dotyczących tej walki. Były mistrz UFC dwóch kategorii wagowych również przedstawił swoją opinię w tej sprawie.

Daniel Cormier, emerytowany już zawodnik MMA, przyznał, że obejrzał z zaciekawieniem walkę Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr., natomiast nie wykupi usługo PPV na starcie Mayweathera z Paulem.

Cormier w rozmowie dla ESPN stwierdził, że zawodnicy wychodzą do ringu tylko po to, żeby zarobić. Przyznał też, że jego zdaniem walka się sprzeda dobrze, bo ludzie będą chcieli zobaczyć takie show.

Ja jednak tego nie będę oglądał. Nie obejrzę walki Logan Paul vs Floyd Mayweather. Zobaczenia prawdziwych fighterów nawet w trakcie sparingu, jak miało to miejsce w przypadku Tysona i Jones, to co innego. Oglądanie zabawy Floyda z Loganem… Nie, nie kupię PPV. I to nie jest bojkot. Zwyczajnie mnie to nie interesuje.

Niepokonany Floyd Mayweather w zawodowym ringu zwyciężał równe 50 razy. W ostatniej zawodowej walce odprawił w 10 rundzie debiutującego w boksie Conora McGregora.

Do pokazowej walki bokserskiej Mayweather z Loganem Paulem ma dojść 20 lutego 2021 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.