Po ostatniej wygranej Jose Aldo, Conor McGregor odniósł się do zwycięstwa swojego byłego rywala w bardzo pozytywny sposób.

Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Naprawdę, świetnie było zobaczyć jego radość po wygranej. To szalony biznes. Wiem, że przeszedł ostatnio przez wiele. Widok celebracji po tak wspaniałym skończeniu walki to coś pięknego. Cieszył mnie jego sukces oraz jego trenera, Andre Pederneirasa. Cała Irlandia tej nocy celebrowała razem z Jose Aldo.

Andre Pederneiras, wieloletni trener Jose Aldo, podczas niedawnego spotkania z mediami odniósł się do słów Irlandczyka.

Myślę, że Conor stworzył wokół siebie pewnego rodzaju negatywny mity, który wynik z tego co wygaduje. Za kulisami jednak nie ma w nim nic z tego człowieka, którego sprzedaje na zewnątrz. Za każdym razem gdy go spotykałem był pełen szacunku i zawsze podawaliśmy sobie ręce. Nie zaskoczyła mnie więc jego reakcja na wygraną Aldo, szczególnie teraz, gdy Conor nie ma w planach walki z nim. Gdyby miał walczyć z Aldo, pewnie powiedziałby, że to była przypadkowa wygrana i dodałby coś prowokującego. Można mówić o nim różnie, ale jest wyjątkowym człowiekiem, który robił rzeczy jakich nikt inny nie osiągnął.

Trener Aldo dodał również, że Conor mówi dużo dziwnych rzeczy, żeby przyciągnąć uwagę kibiców.

Nie mam nic przeciwko Conorowi, bo wiem, że za jego fasadą stoi dobra osoba, która nie reprezentuje tego, co on potrafi wygadywać. On mówi wiele bzdur po to, żeby wzbudzić zainteresowanie.

1 KOMENTARZ

  1. I co z tego,że nie jest taki, jak to wychodzi aktorstwo jemu  najlepiej z całego ufc

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.