Chociaż tuż po obronie pasa mistrzowskiego T.J. Dillashaw nie był specjalnie zainteresowany pojedynkiem z Henrym Cejudo, wygląda na to, że jednak przemyślał sprawę i jest otwarty na takie starcie.

Cejudo, jestem gotów na to wyzwanie i myślę, że cię zmiażdżę. Myślę, że to będzie świetne starcie. Jeśli chcesz ze mną walczyć, przyjdę po ciebie.

Dillashaw powiedział o tym w audycji Below the Belt i dodał, że chętnie zawalczy z Cejudo, ale w jego kategorii wagowej i o jego pas mistrzowski.

Finansowo to najlepsze rozwiązanie. Posiadanie dwóch pasów, w dwóch kategoriach, tego właśnie chcę. Bez problemu mogę zejść do 125 funtów. On jest złotym medalistą olimpijskim. Jest też mistrzem UFC. Ma swoich fanów i nazwisko. Z przyjemnością go zniszczę.

18 KOMENTARZE

 1. Już to widzę, jak Dillasnake wychodzi z Krystianem a na telebimie lecą angielskie napisy "Get to the ring, I will destroy you, I will destroy you hyyyy hyyy hyyy"

 2. TJ przez ostry wpierdol bądź wysoko na punkty. Podejrzewam, że będzie uciekał przed zapasami Cejudo jak kura przed lisem.

 3. Podejrzewam, że będzie uciekał przed zapasami Cejudo jak kura przed lisem.

  Tak bo TJ to jakis placek w zapasach i bedzie sie bal sprawdzic w tej plaszczyznie:matt: TJ konczy go przed czasem to jest kurwa mega kot:OK:

 4. Mimo iż ta walka trochę za wcześnie jak dla mnie to jestem na tak. Jeśli to zorganizują, to mam nadzieję że TJ zgarnie drugi pas, jak DJ będzie chciał odzyskać tytuł to już nie uniknie wtedy walki s Killashawem.

 5. Wszystko w swoim czasie. Najpierw trzeba odprawić paru przeciętniaków z jego dywizji :frankapprove:

  Jednego już odprawił…dwa razy z rzędu.:roberteyeblinking:

 6. Mimo iż ta walka trochę za wcześnie jak dla mnie to jestem na tak. Jeśli to zorganizują, to mam nadzieję że TJ zgarnie drugi pas, jak DJ będzie chciał odzyskać tytuł to już nie uniknie wtedy walki s Killashawem.

  Poważnie oglądasz muszą? Nie udawaj krypto fanie WWE :lesnarhappy:

 7. Mimo iż ta walka trochę za wcześnie jak dla mnie to jestem na tak. Jeśli to zorganizują, to mam nadzieję że TJ zgarnie drugi pas, jak DJ będzie chciał odzyskać tytuł to już nie uniknie wtedy walki s Killashawem.

  To super opcja, ja sie obawiam tylko ze TJ chce schodzic w dół, oby nie stracil na sile i kondycji. Myslalem ze zawalcza w bantam, wtedy ko pewne

 8. To super opcja, ja sie obawiam tylko ze TJ chce schodzic w dół, oby nie stracil na sile i kondycji. Myslalem ze zawalcza w bantam, wtedy ko pewne

  Mam nadzieję, że wie co mówi pisząc się na zejście do muszej i nie straci swoich atutów. Plus jest taki że może zdobyć drugi pas i szykowała by się dobra walka z DJ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.