Conor McGregor i Floyd Mayweather

O drugiej walce bokserskiej Conora McGregora z Floydem Mayweatherem mówi się od czasu zakończenia ich pierwszego boju, przegranego przez Irlandczyka. Conor w różnych wywiadach często wraca do tamtego wydarzenia, a w najnowszej rozmowie z Tonym Robbinsem, powiedział:

W pierwszych rundach dawałem mu wycisk. Gdy wróciłem do swojego narożnika po pierwszym gongu, powiedziałem, że idzie łatwo. Floyd zmienił jednak swój styl walki, bo to doświadczony weteran i nagle zaczął boksować w stylu meksykańskim. Nigdy wcześniej tak nie walczył, ale swoją postawą zmusiłem go do tego, bo walcząc w swoim normalnym stylu przegrywał ze mną. Jestem pewny, że wygrałbym drugie stracie.

W rozmowie z TMZ SportLeonard Ellerbe, dyrektor zarządzający Mayweather Promotions, został zapytany o słowa Cornora i odpowiedział:

To interesujące. Nie słyszałem o tym, ale Conor McGregor wie, że zawsze z chęcią ponownie zaserwujemy mu łomot. Szanuję bardzo Conora i Danę White’a. Jeśli Conor chce to przeżyć raz jeszcze, wie co musi zrobić. Musi zadzwonić do Dany. Ja nie mogę mówić w imieniu Floyda, ale uważam, że jeśli Conor chce ponownie dostać łomot, to Floyd mu go zapewni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.