Conor McGregor i Floyd Mayweather

O drugiej walce bokserskiej Conora McGregora z Floydem Mayweatherem mówi się od czasu zakończenia ich pierwszego boju, przegranego przez Irlandczyka. Conor w różnych wywiadach często wraca do tamtego wydarzenia, a w najnowszej rozmowie z Tonym Robbinsem, powiedział:

W pierwszych rundach dawałem mu wycisk. Gdy wróciłem do swojego narożnika po pierwszym gongu, powiedziałem, że idzie łatwo. Floyd zmienił jednak swój styl walki, bo to doświadczony weteran i nagle zaczął boksować w stylu meksykańskim. Nigdy wcześniej tak nie walczył, ale swoją postawą zmusiłem go do tego, bo walcząc w swoim normalnym stylu przegrywał ze mną. Jestem pewny, że wygrałbym drugie stracie.

W rozmowie z TMZ SportLeonard Ellerbe, dyrektor zarządzający Mayweather Promotions, został zapytany o słowa Cornora i odpowiedział:

To interesujące. Nie słyszałem o tym, ale Conor McGregor wie, że zawsze z chęcią ponownie zaserwujemy mu łomot. Szanuję bardzo Conora i Danę White’a. Jeśli Conor chce to przeżyć raz jeszcze, wie co musi zrobić. Musi zadzwonić do Dany. Ja nie mogę mówić w imieniu Floyda, ale uważam, że jeśli Conor chce ponownie dostać łomot, to Floyd mu go zapewni.

22 KOMENTARZE

 1. O drugiej walce bokserskiej Conora McGregora z Floydem Mayweatherem mówi się od czasu zakończenia ich pierwszego boju,

  Niby kto o tym mówi? Po takiej żenadzie….. :facepalm:

 2. Niby kto o tym mówi? Po takiej żenadzie….. :facepalm:

  Jakiej żenadzie :travolta:

  Conor dał Floydowi jedną z trudniejszych walk w karierze

 3. W pierwszych rundach dawałem mu wycisk

  W pierwszych rundach dawał ci fory żeby nie znokautować za szybko – kasa z reklam by się nie zgadzała :Duke3d:

 4. Jakiej żenadzie :travolta:

  Conor dał Floydowi jedną z trudniejszych walk w karierze

  :razz:utinlaugh:

  A to dobre hehehe. Myślisz że Floyd to baran. Gdyby chciał to wygrał by przez KO w pierwszych 2-3 rundach. Każda runda to duża kasa dla obu więc obil lamusa w 10 i cześć.  Nie ma nad czym dywagować.  Conor tu płacze że Floyd zmienił swój styl walki na meksykański A nigdy takie nie używał.  To jest właśnie to doświadczenie i cwaniactwo w ringu którego Rudy nie ma i nie będzie miał i nie chodzi o to że sobie nie radził tylko łatwiej będzie powstrzymać próby jakiś śmiesznych ataków że strony Conora.

 5. Przecież tego nikt nie obejrzy.

  ja  zawsze chętnie obejrzę jak conor dostaje lanie czy to w pinponga czy w picipolo na małe bramki

 6. ja  zawsze chętnie obejrzę jak conor dostaje lanie czy to w pinponga czy w picipolo na małe bramki

  Ale to trzeba rano wstawać

 7. Floyd pozwolił Conorowi na urwanie kilku rund. Za każdym razem gdy Floyd podkręcał tempo to Conor się gubił jak dziecko we mgle, zaraz potem Floyd zwalniał żeby walka trwała dłużej. Daj se spokój Conor. Wygrać wygrasz w drugiej walce ale znowu tylko albo i aż duże hajsy

 8. Jak widać po komentarzach zainteresowanie jest duże, Conor Nadal wzbudza emocje, więc pewnie zrobią druga walkę, tylko teraz muszą się zastanowić jak ulepić z tego spojna historie, żeby było to wiarygodne.

 9. Jak widać po komentarzach zainteresowanie jest duże, Conor Nadal wzbudza emocje, więc pewnie zrobią druga walkę, tylko teraz muszą się zastanowić jak ulepić z tego spojna historie, żeby było to wiarygodne.

  18 odpowiedzi przez 24h to mało, do tego większość mówiących o tym że nikt tego nie obejrzy. Bez walczenia to i sława rudego przemija.

 10. 18 odpowiedzi przez 24h to mało, do tego większość mówiących o tym że nikt tego nie obejrzy. Bez walczenia to i sława rudego przemija.

  Oglosza walke w MMA i bedzie 50 stron. 1 walka byla chujowa i mnie nie krecila jako fana Conora to czym tu sie jarac teraz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.