UFC w Miami

Mocno oczekiwane zestawienie czołowych zawodników kategorii średniej planowane jako walka wieczoru gali UFC w Miami!

Na gali UFC on ESPN 3. według nieoficjalnych jeszcze informacji Kubańczyk Yoel Romero (MMA 13-3) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Brazylijczykiem Paulo Costą (MMA 12-0)

Do walki zawodników miało już dojść w zeszłym roku na gali UFC 230 oraz w styczniu tego roku na pierwszej gali UFC transmitowanej w ESPN+. Pierwsza walka nie odbyła się z powodu kontuzji Romero, druga z winy Brazylijczyka.

Okupujący pierwsze miejsce w rankingu UFC, Romero w lutym 2018 roku brutalnie znokautował Luke Rockholda (MMA 16-4), natomiast w czerwcu w rewanżowym, mistrzowskim boju przegrał z Robertem Whittakerem (MMA 20-4).

Robiący furorę w największej organizacji na świecie Borrachinha nie zaznał jeszcze porażki w swojej zawodowej karierze. Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że Brazylijczyk żadnej swojej walki nie zostawił w rękach sędziów. Na swoim koncie ma wygrane walki z między innymi Johny Hendricksem czy ostatnio Uriah Hallem.

Gala UFC on ESPN 3 odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku w w hali American Airlines Arena w Miami.

2 KOMENTARZE

  1. Teoretycznie faworytem Romero ale chuj wie. 42 lata, dosyć długo po za oktagonem , kondycja licha a po drugiej stronie też nie sprawdzony ,wracający po kontuzji młokos. Gdyby to były 3 rundy to murowanym faworytem Yoel ale jak Kubano nie ustrzeli Costy do tej trzeciej rundy to może być lipa. Całym sercem za Romero i oby wykoleił kolejny hype train do , którego ja osobiście nawet nigdy nie myślałem wsiąść.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.