Poznaliśmy wypłaty głównych bohaterów hitowej gali UFC 226, która odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę. Mistrz kategorii ciężkiej, Stipe Miocić, otrzyma za walkę z Danielem Cormierem 750.000$. Jego rywal dostanie 500.000$.

W drugiej walce wieczoru zmierzą się Francis Ngannou oraz Derrick Lewis. Ngannou otrzyma 100.000$, a Black Beast 130.000$. Obaj panowie mogą podwoić swoje zarobki potencjalną wygraną.

Anthony Pettis zarobi za walkę z Michaelem Chiesą 135.000$. Jego przeciwnik otrzyma 48.000$ podstawy. Wygraną zawodnicy mogą podwoić swoje wypłaty.

Jeśli chodzi o anulowaną Maxa Hollowaya oraz Briana Ortegi – mistrz miał zarobić za walkę z T-City 350.000$. Wypłata Ortegi miała wynosić 250.000$.

18 KOMENTARZE

 1. Dobre siano nie maja co narzekac. Choc myslalem ze za taki superfight dostana po bance podstawy. Lewis tez raczej zadowolony.

 2. Dobrze pamietam, że Holm i Tate po zdobyciu pasa dostały za kolejną walkę po 500k? :beczka:

  DC Janusz biznesu.

 3. Ale DC ma procent z PPV, więc i tak wyjdzie na swoje.

  A dziewczyny nie miały? Bo ja nie mam pewności. Walczyły na gali z Conorem i na UFC 200 z Lesnarem więc jeżeli miały %  to zarobiły w chuj więcej niż DC.

 4. A dziewczyny nie miały? Bo ja nie mam pewności. Walczyły na gali z Conorem i na UFC 200 z Lesnarem więc jeżeli miały %  to zarobiły w chuj więcej niż DC.

  Oj nie mam pojęcia. Ja bym się o finanse DC nie martwił, ogarnięty jest, da sobie radę. Bardziej się boje o boks Stipe 😀

 5. Konina za 3 rundy na UFC 213 skasował 800k $, a DC i Miocic mają dostać mniej za superfighta 2 mistrzów? :matt:

 6. Ej czyli DC dostanie za ta walkę tyle samo co za walkę z Volkanem oraz Silvą i polowe tęgo co za walkę z JJ… chyba musiał mu Dana dać hajs pod stołem albo bardzo duży procent ppv

 7. A Reebok? ::really::

  Racja, z 10.000 wpadnie, plus pięć dlatego że jest czarny

  #nowapolityka

  Ej czyli DC dostanie za ta walkę tyle samo co za walkę z Volkanem oraz Silvą i polowe tęgo co za walkę z JJ… chyba musiał mu Dana dać hajs pod stołem albo bardzo duży procent ppv

  Może nie chce podatku dużego płacić i woli pod stołem.

  Albo procent PPV.

 8. Ej czyli DC dostanie za ta walkę tyle samo co za walkę z Volkanem oraz Silvą i polowe tęgo co za walkę z JJ… chyba musiał mu Dana dać hajs pod stołem albo bardzo duży procent ppv

  Finansowo gorzej na tym wyjdzie bo nawet pomimo powiedzmy lepszego % z ppv to ta gala i tak sprzeda pewnie 350k ppv max. Imo tu bardziej chodzi o honor i wymazanie w jakimś stopniu porażki z Jonesem. Lepsza reputacja, zapisanie się na stałe w historii jako champ champ itp.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.