Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC), który utracił swój tytuł na rzecz Stipe Miocica (MMA 19-3), jeszcze w tym roku chce stoczyć z nim trzeci pojedynek. Dla Cormiera ma to być ostatnia walka w karierze.

Zobacz również: Miocic zapowiada powrót. Cormier odpowiada

Wygląda jednak na to, że po przejściu na sportową emeryturę Cormier może szybko znaleźć nową pracę i zajęcie przy galach WWE.

Paul Levesque, jeden z szefów organizacji WWE i zawodnik znany pod pseudonimem ringowym Triple H, w rozmowie dla TMZ Sports powiedział:

Uwielbiam Daniela. W przeszłości wiele rozmawialiśmy o tym, że on mógłby do nas dołączyć i nie ważne czy jako zawodnik w ringu czy jako komentator czy w jakiejś innej roli. Z przyjemnością zrobilibyśmy z nim coś , jeśli tylko pojawiłby się odpowiedni moment.

Levesque dodał również, że chce poczekać na zakończenie kariery Cormiera w UFC.

Oczywiście wszystko odbyłoby się zgodnie z zasadami i odpowiednim podejściem do UFC i Dany White’a. Chętnie porozmawiamy z Danielem, bo mamy dobre relacje. Niedługo pewnie do tego dojdzie, jak tylko on będzie wiedział, co chce robić dalej.

Na razie nie wiadomo kiedy może dojść do trzeciej walki Cormiera z Miocicem, ale Daniel jest pewny, że ma to być jego ostatni bój w UFC, o czym powiedział w rozmowie dla USA Wrestling.

Zawalczę ze Stipe Miocicem po raz ostatni i zakończę to wszystko. Kocham ten sport. Jestem osobą uwielbiającą współzawodnictwo. Odejście będzie trudne, ale wiem, że ponowne zdobycie pasa wagi ciężkiej będzie dobrym momentem na zakończenie kariery.

6 KOMENTARZE

  1. UFC nie potrafiło zorganizować walki z Lesnarem. Zorganizuje WWE.

    Coraz więcej faktów zdaje się potwierdzać teorię Pana Kawulskiego , UFC jest w dupie.

  2. Talent aktorski ma, szczególnie że prowadzi grupę ludzi w swoim klubie.. charyzmy mu kurwa odmówić nie można.

    Jednak.. ekhm. Jebać WWE. Tak jak wszystkie udawane akcje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.