Petr Yan (MMA 14-1), który w swoim ostatnim boju znokautował Urijah Fabera (MMA 35-11), dostanie szansę walki o pas mistrzowski wagi koguciej. Po tym jak mistrz Henry Cejudo po gali UFC 249 zapowiedział zakończenie kariery i przejście na sportową emeryturę, szef UFC potwierdził podczas konferencji prasowej, że to właśnie Yan będzie walczył o pas.

O pas zawalczy Petr Yan z jakimś zawodnikiem. Jeszcze to ustalimy.

Chętnym do starcia mistrzowskiego z Yanem jest Aljamain Sterling (MMA 18-3), który aktualnie znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi koguciej UFC.

Wszyscy fani chcą zobaczyć tę walkę, a teraz na szali jest zwakowany tytuł. Jestem drugi w rankingu, a Yan jest trzeci. Ta walka będzie dla fanów! Wujku Dana, myślę, że czas, aby Jamajka miała pierwszego mistrza UFC.

Po tym jak Dana White ogłosił, że to właśnie Petr Yan będzie się bił o tytuł, zawodnik napisał, że jest mu obojętne kto będzie jego rywalem.

Bardzo się cieszę z tej informacji Dana. Dajcie mi tylko znać gdzie i kiedy. Rywal jest mi obojętny. Moim celem jest wygranie pasa i zostanie mistrzem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.