Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Matt Serra dołączy do UFC Hall of Fame, a organizacja zdążyła ogłosić już kolejnego kandydata, który zostanie wprowadzony do galerii sław. Współzałożyciel UFC Art Davie dołączy do „Contributors Wing”, a więc grona ludzi, którzy nie byli zawodnikami, ale w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju UFC. Amerykanin znajdzie się wśród takich osobistości jak Charles „Mask” Lewis, Jeff Blatnick, Bob Meyrowitz i Joe Silva.

W 1993 roku, Art Davie razem z Rorionem Gracie założyli organizację Ultimate Fighting Championship. Ich celem było zestawienie ze sobą różnych stylów walki i wyłonienie tego najskuteczniejszego. Wszystkich zainteresowanych kulisami powstania UFC, zapraszam do zapoznania się z artykułem na naszej stronie, w którym obszernie został poruszony ten temat.

Art Davie, razem z Mattem Serrą i Brucem Connalem, zostaną oficjalnie wprowadzeni do UFC Hall of Fame podczas uroczystej gali, która będzie miała miejsce 5 lipca w Las Vegas. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na platformie Fight Pass.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.