Paweł „Trybson” Trybała na jubileuszu swojego trenera Mirosława Oknińskiego, opowiada o powrocie po ciężkiej kontuzji, miłości do MMA, kolejnej walce jakiej dojdzie już w marcu na gali PLMMA, relacjach z organizacją FEN oraz o tym kogo uważa za swojego idola w światowym MMA.

23 KOMENTARZE

 1. Ktoś coś czemu u Mroza cisza. Drogi z Mirasem się rozeszly? :muttley:

  Mroza widać w tle na wywiadach od rocksów, także pewnie będą materiały.

 2. Jaki typ. Miał problem z 1kg przed walką do zbicia w kat. 84 to chce iść do 93 już heh, może warto dietę inną ułożyć. Wiadomo,on nie będzie miał w MMA większych, ani nawet mniejszych sukcesów.

 3. Jaki typ. Miał problem z 1kg przed walką do zbicia w kat. 84 to chce iść do 93 już heh, może warto dietę inną ułożyć. Wiadomo,on nie będzie miał w MMA większych, ani nawet mniejszych sukcesów.

  podobnie jak Pudzian, Kolecki, Szostak i masa innych

  co do Trybsona to na pewno wyglada i wypowiada sie o wiele lepiej niz jakis czas temu

 4. Jaki typ. Miał problem z 1kg przed walką do zbicia w kat. 84 to chce iść do 93 już heh, może warto dietę inną ułożyć. Wiadomo,on nie będzie miał w MMA większych, ani nawet mniejszych sukcesów.

  Do 93 ? Tomaszu N. mistrzu wszechstylowej walki wręcz, strzeż się Trybsiak nadchodzi. On zweryfikuje Twój parter, który szkoli u Mirka Gracie

 5. Od kiedy freaki cię nie jarają? :werdum:

  Friki mnie jarają, ale on chce się bić z normalnymi zawodnikami. Jako klasyczny Frik-spoko, jako beznadziejny normalny zawodnik- #nikogo. Jak pójdzie do Fame albo dostanie fajnego Frika do walki to się zainteresuję.

  :tiphatb:

 6. Friki mnie jarają, ale on chce się bić z normalnymi zawodnikami. Jako klasyczny Frik-spoko, jako beznadziejny normalny zawodnik- #nikogo. Jak pójdzie do Fame albo dostanie fajnego Frika do walki to się zainteresuję.

  :tiphatb:

  :deniro::corn:

 7. Mówcie co chcecie, ale Ja tam chce aby powrócił i co by nie mówić to trybson o wiele więcej zrobi "szumy" dla FEN-u niż Araby czy WSZ. I przypominam czekam na walkę Trybson-Najman. zapłacę każde PPV.

 8. Mówcie co chcecie, ale Ja tam chce aby powrócił i co by nie mówić to trybson o wiele więcej zrobi "szumy" dla FEN-u niż Araby czy WSZ. I przypominam czekam na walkę Trybson-Najman. zapłacę każde PPV.

 9. Mówcie co chcecie, ale Ja tam chce aby powrócił i co by nie mówić to trybson o wiele więcej zrobi "szumy" dla FEN-u niż Araby czy WSZ. I przypominam czekam na walkę Trybson-Najman. zapłacę każde PPV.

  Mówcie co chcecie, ale Ja tam chce aby powrócił i co by nie mówić to trybson o wiele więcej zrobi "szumy" dla FEN-u niż Araby czy WSZ. I przypominam czekam na walkę Trybson-Najman. zapłacę każde PPV.

  @defthomas to Twoje multikonto? :muttley:

 10. Styl wymowy dużo lepszy niż kiedyś, nie osiągnie on żadnych sukcesów oprócz wygranych z takimi samymi ogorami jak on,  ale niech tam sobie walczy, nie muszę oglądać

 11. konfidenci zawsze razem, w środku jakaś przypadkowa, mało znana kobieta

  ::jondance::

  Co to za banda? ?? Co to za klub w którym trenują? :joe: Jak oni się dobrali :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.