Mateusz „Gamer” Gamrot podzielił się z fanami oficjalną już wiadomością o przejściu do największej organizacji MMA na świecie.

Niepokonany w MMA „Gamer” na mediach społecznościowych oficjalnie poinformował o przejściu do organizacji UFC dziękując jej prezydentowi i głównemu matchmakerowi oraz menadżerowi klubu American Top Team za daną szansę:

Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z UFC! Walka dla największej organizacji MMA na świecie już za 4 tygodni. Ambicja, dyscyplina i chęć walki z najlepszymi na świecie. Ogromne podziękowania dla Dan Lambertatt, Dana White Sean Shelby za szansę. Jesteście ze mną?

Z gratulacjami natychmiast pospieszyła była wielokrotna mistrzyni organizacji UFC, Joanna Jędrzejczyk która miała pomagać byłemu już mistrzowi KSW w przejściu do światowego lidera MMA:

Witaj w rodzinie! Gratulacje kontraktu mistrzu!

WITAJ W RODZINIE UFC 💥 GRATULACJE KONTRAKTU MISTRZU Mateusz Gamrot !🚀————————-#Repost ・・・Tak! Mamy to! Oficjalnie…

Opublikowany przez  

 

Były podwójny mistrz organizacji KSW, Mateusz Gamrot w debiucie w UFC zmierzy się się z ”Rosyjskim snajperem”, Magomedem Mustafaevem, na gali UFC Fight Night: Ortega vs. Zombie która odbędzie się 17 października w Abu Zabi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.