Mateusz „Gamer” Gamrot podzielił się z fanami oficjalną już wiadomością o przejściu do największej organizacji MMA na świecie.

Niepokonany w MMA „Gamer” na mediach społecznościowych oficjalnie poinformował o przejściu do organizacji UFC dziękując jej prezydentowi i głównemu matchmakerowi oraz menadżerowi klubu American Top Team za daną szansę:

Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z UFC! Walka dla największej organizacji MMA na świecie już za 4 tygodni. Ambicja, dyscyplina i chęć walki z najlepszymi na świecie. Ogromne podziękowania dla Dan Lambertatt, Dana White Sean Shelby za szansę. Jesteście ze mną?

Z gratulacjami natychmiast pospieszyła była wielokrotna mistrzyni organizacji UFC, Joanna Jędrzejczyk która miała pomagać byłemu już mistrzowi KSW w przejściu do światowego lidera MMA:

Witaj w rodzinie! Gratulacje kontraktu mistrzu!

WITAJ W RODZINIE UFC 💥 GRATULACJE KONTRAKTU MISTRZU Mateusz Gamrot !🚀————————-#Repost ・・・Tak! Mamy to! Oficjalnie…

Publiée par Joanna Jedrzejczyk sur Vendredi 18 septembre 2020

 

Były podwójny mistrz organizacji KSW, Mateusz Gamrot w debiucie w UFC zmierzy się się z ”Rosyjskim snajperem”, Magomedem Mustafaevem, na gali UFC Fight Night: Ortega vs. Zombie która odbędzie się 17 października w Abu Zabi.

15 KOMENTARZE

 1. Wlasnie czytam streszczenie wywiadu dla Eurosportu i bez kitu Aska zrobila najwieksza robote. Pilotowala cale rozmowy i to ona dzwonila do Gamera ze jest dobra oferta, jest walka na horyzoncie i ze dobre siano proponuja. Duzy szacun do Aski bo wiadomo ze nic z tego nie ma ale tak po kumpelsku chlopakowi pomogla…

 2. GRATULACJE KONTRAKTU MISTRZU Mateusz Gamrot !  

  Po polsku to raczej : ,, Gratuluję kontraktu Mistrzu".

  Ale kij z tym

  :bleed::bleed::bleed:

 3. Myślicie, że Gamer pyknął szefowa na tej trawce ?

  Ciocia Asia bez staniczka, suty stercza jak wętle od stara 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.