Curtis Blaydes, który wspina się na szczyt wagi ciężkiej organizacji UFC i który chciałby w swoim kolejnym boju zmierzyć się ze Stipe Miocicem, jest zdziwiony tym, że Brock Lesnar ma walczyć o pas wagi ciężkiej.

Will Smith jest bardzo popularny. Myślicie, że mógłby zawalczyć o pas w wadze 185 funtów? Nie. Brock Lesnar będzie walczył o tytuł, zarobi górę pieniędzy i zostanie znokautowany.

Blaydes powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAFighting i dodał, że dziwi go również, iż fani chcą oglądać Brocka w klatce.

On nie jest dobrym zawodnikiem. To dziwne jacy są fani MMA, których fascynuje jego umięśnienie. Wygląda na to, że zwyczajnie lubią oglądać wielkich kolesi w klatce. Ludzie nie wierzą, że on może wygrać, ale lubią na niego patrzeć w oktagonie. Nie rozumiem tego. Może podobają im się jego tatuaże? Nie mam pojęcia.

11 KOMENTARZE

 1. Prawie się zgadza ale Brock był już mistrzem UFC i nawet obronił pas. Curtis zaczyna gadkę bo może chce zrobić sobie grunt pod walkę z Brockiem po jego walce z Cormierem

 2. ale dojebał z argumentem :siara: porównywać byłego mistrza do jakiegoś aktorzyny.

  Ale żeby Willa Smitha nazywać "aktorzyną" to się nie godzi :nono: Wiadomo, że to hiperbola była ze strony Blaydesa, ale nie zmienia to faktu, że to zestawienie to największy absurd w historii UFC. Gość ostatnią walkę wygrał w 2010, jego bilans w ostatnich trzech walkach to dwie porażki i No Contest. Niepoważne to jest w chuj i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie mimo wszystko.

 3. Ale żeby Willa Smitha nazywać "aktorzyną" to się nie godzi :nono: Wiadomo, że to hiperbola była ze strony Blaydesa, ale nie zmienia to faktu, że to zestawienie to największy absurd w historii UFC. Gość ostatnią walkę wygrał w 2010, jego bilans w ostatnich trzech walkach to dwie porażki i No Contest. Niepoważne to jest w chuj i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie mimo wszystko.

  nie lubię tego smitha, jedną miną ciągle gra a po jego gównianych zarzutach o nieprzyznaniu mu nominacji do oskara przez to że jest czarny to w ogóle niech spierdala.

 4. @fikusny

  To dziwne jacy są fani MMA, których fascynuje jego umięśnienie. Wygląda na to, że zwyczajnie lubią oglądać wielkich kolesi w klatce. Ludzie nie wierzą, że on może wygrać, ale lubią na niego patrzeć w oktagonie. Nie rozumiem tego. Może podobają im się jego tatuaże? Nie mam pojęcia

  A jednak niektórzy zawodnicy z UFC czytają cohones, a Curtis z pewnością czyta wypowiedzi fikusnego, no bo niby na jakiej podstawie wypowiedział powyższe słowa?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.