Trener Jake’a Paula ma wiarę w swojego podopiecznego. BJ Flores, emerytowany zawodowy bokser, przygotowuje YouTubera do walk w ringu bokserskim. Nie tak dawno Jake wyzywał na pojedynek m.in. Nate’a Diaza czy Conora McGregora. Flores w wywiadzie z „The Schmo” wypowiedział się na temat potencjalnego starcia Paula z Diazem.

Wiesz co, Jake robi swoje. Ja jako jego trener zajmuję się tym co do mnie należy. Trenuję go. Jake jest wielką gwiazdą. Ma to „coś”, czego nie można nauczyć. Jake dobrze wie co robi. Chcemy walczyć z tymi ludźmi… On chce walki z Dillonem Danisem, Natem Diazem, gościem jak oni… Jeśli to prowadzi do walki z Conorem McGregorem – ja oczywiście bardzo szanuję Conora. To wielki mistrz. Wiesz co, Jake chce tych walk i jest gotowy.

Według mnie najlepsza walką dla Jake’a w tym momencie jest Nate Diaz. Nate to świetny stójkowicz, jest naprawdę dobry, ale nie wziąłby Jake’a na serio. Myślałby, że to będzie łatwa walka. To byłoby bardzo dobre widowisko, biznes i myślę, że wygralibyśmy ten pojedynek. Tak, szanuję Nate’a – to mistrz, świetny zawodnik, ale my mamy asa w rękawie.

Nate nie tak dawno w mediach społecznościowych ostrzegał Paula przed zaczepianiem zawodników MMA. Diaz wierzy, że w niedalekiej przyszłości może się to zemścić na YouTuberze. Paul na swoim koncie ma 2 pojedynki w boksie – obie walki wygrał. Jego rywale nie byli jednak wymagający – w pierwszym starciu zmierzył się z innym YouTuberem, a w drugiej walce z koszykarzem NBA.

Zobacz także: Paul wyzywa na walkę „irlandzką piz*ę” Conora McGregora

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.