YouTuber Jake Paul, który wygrał swoją walkę w ringu bokserskim z koszykarzem NBA, Natem Robinsonem, nie zamierza tracić czasu. Młodszy z kontrowersyjnych braci na swoim profilu na Instagramie opublikował wideo pełne wyzwisk, w którym nawołuje o walkę z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. Paul zaatakował także prezydenta UFC, Danę White’a.

Co jest kur*a z tobą, ty irlandzka piz*o? Dzień dobry Conor! Pewnie teraz bijesz jakichś dziadków w barze albo walisz konia, bo masz dość swojej żony. Przecież ona to 4/10… Możesz mieć dużo lepszą. Szczęśliwego poniedziałku.

Moi menadżerowie wysłali ci ofertę na 50 milionów dolarów – 50 milionów dolarów z dowodami – to największa oferta jaką otrzymałeś, ale nadal boisz się ze mną walczyć. Unikasz walki, bo nie chcesz przegrać z je*anym YouTuberem. Masz rekord 0-1 w boksie. Ja mam 2-0. Walczyłem ostatnio na gali, która osiągnęła 8. wynik w historii PPV, ale ty chcesz się bić z Dustinem „Proberem”, który ma mniej fanów na Instagramie co mój je*any pies. To fakt.

Dana White, ty też jesteś piz*ą, brzydki, je*any łysolu. Powiedziałeś, że jest 0% szans, że dojdzie do takiej walki. Takie prawdopodobieństwo jest także tego, że poruc*asz. Conor, boisz się. Dana, boisz się. Podpiszcie kontrakt idioci! Jezus Chrystus. Irlandzka kur*a. Je*ać tych gości.

McGregor zmierzy się z Poirierem na styczniowej gali UFC 257. Irlandczyk raz walczył w ringu bokserskim, kiedy to zmierzył się z Floydem Mayweatherem Jr. Przegrał wtedy przez TKO. „The Notorious” to były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie, UFC. Paul celuje więc w walkę z jednym z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki. Sam McGregor nie odniósł się jeszcze do słów YouTubera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jake Paul (@jakepaul)

75 KOMENTARZE

 1. Dana White, ty też jesteś piz*ą, brzydki, je*any łysolu. Powiedziałeś, że jest 0% szans, że dojdzie do takiej walki. Takie prawdopodobieństwo jest także tego, że poruc*asz.

  :DC::DC::DC:

  Już go lubię:juanlaugh:

 2. Co jak co, ale gościu wie jak zrobić hałas wokół siebie, przyciągnąć ciekawskich i prowokować nerwowych. Za sam pocisk na żonę Conora (w sumie to racja, że to takie 4/10) może spowodować, że Conor będzie chciał mu obić morde.

 3. Co jak co, ale gościu wie jak zrobić hałas wokół siebie, przyciągnąć ciekawskich i prowokować nerwowych. Za sam pocisk na żonę Conora (w sumie to racja, że to takie 4/10) może spowodować, że Conor będzie chciał mu obić morde.

  Ten wpis ma ponad 809 tysięcy reakcji na Instagramie… Nie wiem czy zawodnicy gali KSW 57 + Las Vegas 17 osiągnęli tyle razem w przeciągu ostatniego czasu, lol.

 4. Ilość obserwujących staje się wymiernym wskaźnikiem wartości wszelakiej.

  To pierdolnie, Andrzej. :facepalm:

  No ma to widoczny wpływ na pieniądze, wykupione PPV i pensje zawodników. Tak jest.

 5. Pet obraża Krula, jego małżonkę oraz exdziewczyne a ja dalej nie wiem kto to jest…. I dalej mi się nie chce dowiedzieć, no chyba że obraziłby ojca jego dzieci to moze huehue

 6. No ma to widoczny wpływ na pieniądze, wykupione PPV i pensje zawodników. Tak jest.

  Nie wiem do kogo należy instagram, ale gdyby nagle ktoś go wyłączył, tak na zawsze, i ci wszyscy influenserzy musieliby iść do roboty, spodziewałbym się masowych samobójstw.

 7. Ja pierdolę Baju ja rozumiem klikalność, dochody z reklam itd. ale wszystko powinno mieć jakieś swoje granice :facepalm: Dokąd ten świat zmierza, że najwięcej szumu i zainteresowanie robią takie osoby, ja pierdolę ja chcę z powrotem do lat 90-ych. Może było biedniej ale jakoś kurwa normalniej.

 8. Zobaczcie, typ ma 14 mln obserwatorów, a sam oberwuję jedną osobę. Zobaczcie kogo, dobry troll

 9. Nie wiem do kogo należy instagram, ale gdyby nagle ktoś go wyłączył, tak na zawsze, i ci wszyscy influenserzy musieliby iść do roboty, spodziewałbym się masowych samobójstw.

  To by było coś

  :tellmemore:

 10. Nie wiem do kogo należy instagram, ale gdyby nagle ktoś go wyłączył, tak na zawsze, i ci wszyscy influenserzy musieliby iść do roboty, spodziewałbym się masowych samobójstw.

  Mark. 🙂

  Marzenie!

 11. ja p..ole co za świat ze ludzie chcą oglądać i słuchać takich poje..ów, wyłączyć insta i you tuba i będzie nikim

 12. Ja pierdolę Baju ja rozumiem klikalność, dochody z reklam itd. ale wszystko powinno mieć jakieś swoje granice :facepalm: Dokąd ten świat zmierza, że najwięcej szumu i zainteresowanie robią takie osoby, ja pierdolę ja chcę z powrotem do lat 90-ych. Może było biedniej ale jakoś kurwa normalniej.

  W latach 90tych podejrzewam ze ludzie robiliby to samo, tylko nie bylo mediow spolecznosciowych. Jakby je w takim samym formacie wprowadzic wtedy, podejrzewam ze byloby to samo

 13. W imię  ojca i syna kiedyś taki placek za takie słowa dostał by po mordzie od pierwszego lepszego fana. Usuwał by taki komentarz w ten sam dzień. W tych czasach jest on idolem młodzieży strach się  bać  co będzie za 5 lat. Kiedyś honor, charakter i zasady się liczyły teraz komentarze na platformach.

 14. W imię  ojca i syna kiedyś taki placek za takie słowa dostał by po mordzie od pierwszego lepszego fana. Usuwał by taki komentarz w ten sam dzień. W tych czasach jest on idolem młodzieży strach się  bać  co będzie za 5 lat. Kiedyś honor, charakter i zasady się liczyły teraz komentarze na platformach.

  Taka prawda, ale teraz są inne czasy, zawodnicy muszą dbać o PR i nie łamać prawa, plus ta pizda jest taka mądra, bo pewnie chodzi z pięcioma ochroniarzami. Diaz ma rację, jemu się nie należy walka, tylko zwyczajny wpierdol na ulicy za darmo. A zawodnicy UFC się mogą zgadzać z jednym zastrzeżeniem w umowie – wygrany bierze wszystko. Ciekawe jakby wtedy śpiewał. Mam nadzieję, że Conor jebnie ściechę czystej kolumbii, poprawi properkiem i pokaże mu na twitterze, gdzie raki zimują!

  :conorwalk:

 15. Z Floydem ma jeszcze szanse bo to dziadek plus warunki fizyczne ale Conor by go ciezko ubił

  Conor powinien mu prawilnie w barze najebać.

 16. Jezus Chrystus

  Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. (Biblia Tysiąclecia) Quia ventum seminabunt et turbinem metent culmus (Wulgata) כי רוח יזרעו וסופתה יקצרו (oryginał hebrajski)

  Mcgregor sam siebie promował obrażając zawodników, ich rodziny, okazując brak szacunku, zgrywając klauna.

  No to teraz z nim jadą jak z gównem, proste.

 17. Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę. (Biblia Tysiąclecia) Quia ventum seminabunt et turbinem metent culmus (Wulgata) כי רוח יזרעו וסופתה יקצרו (oryginał hebrajski)

  Mcgregor sam siebie promował obrażając zawodników, ich rodziny, okazując brak szacunku, zgrywając klauna.

  No to teraz z nim jadą jak z gównem, proste.

  Coś w tym jest

  :frankapprove:

 18. Z Floydem ma jeszcze szanse bo to dziadek

  Słaby ten trolling. Jego szanse z Floydem wynosiłyby w przybliżeniu 0%. Podobnie zresztą jak z McGregorem, Diazem czy jakimkolwiek innym zawodowcem. On przegrał przecież z innym youtuberem :rofl:

 19. Słaby ten trolling. Jego szanse z Floydem wynosiłyby w przybliżeniu 0%. Podobnie zresztą jak z McGregorem, Diazem czy jakimkolwiek innym zawodowcem. On przegrał przecież z innym youtuberem :rofl:

  To przegrał jego brat…

 20. To przegrał jego brat…

  Nie śledzę tych patocelebrytów, ale niczego to nie zmienia. Dzięki za poprawkę.

 21. Nie śledzę tych patocelebrytów, ale niczego to nie zmienia. Dzięki za poprawkę.

  Ja też myślałem, że to ciągle o jedną osobę chodzi :razz:ociesznymirek:

 22. Co jak co, ale gościu wie jak zrobić hałas wokół siebie, przyciągnąć ciekawskich i prowokować nerwowych. Za sam pocisk na żonę Conora (w sumie to racja, że to takie 4/10) może spowodować, że Conor będzie chciał mu obić morde.

  Zawsze może mu Conor sprzedać luja z tajniaka w barze przy szklaneczce whisky.

 23. Żenujący atencjusz, stosujący zagrywki rodem z podstawówki (ciśnięcie po babie rudego? Serio? Ona i tak ma już przejebane), i skomlący jak pies, żeby tylko dostać wpierdol za pieniądze życia.

 24. Nie da się ukryć, że wybuch III wojny światowej lub jakiś kataklizm naturalny na dużą skalę mógłby w ogólnym rozrachunku przynieść zmiany na lepsze.

 25. Pewnie teraz bijesz jakichś dziadków w barze albo walisz konia, bo masz dość swojej żony. Przecież ona to 4/10… Możesz mieć dużo lepszą.

  Ja tam bym nie pogardził.

  :fjedzia:

 26. Zobaczcie, typ ma 14 mln obserwatorów, a sam oberwuję jedną osobę. Zobaczcie kogo, dobry troll

  Don Kasjo? Nie mam socialow

 27. Ten Jutiber śmiał się z ludzi którzy powiesili się i wisieli w Japońskim lesie który z tego niestety słynie. Jego życie więc nie jest nic warte….

 28. Ten Jutiber śmiał się z ludzi którzy powiesili się i wisieli w Japońskim lesie który z tego niestety słynie. Jego życie więc nie jest nic warte….

  Właśnie zauważyłem że on ma brata i to chyba on zrobił, chyba. Ja jebie, jak świat dwa razy może wyprodukować takie gówno

 29. Amerykański Marcin Najman :stevecarell:

  Wiem jak to zabrzmi, ale uważam, że Najman mentalnie jest kilka poziomów wyżej niz te gówna z youtuba, insta czy tiktoka.

 30. Wiem jak to zabrzmi, ale uważam, że Najman mentalnie jest kilka poziomów wyżej niz te gówna z youtuba, insta czy tiktoka.

  Mimo iż brzmi to brutalnie, to trudno się z tym nie zgodzić :jimcarrey:

 31. U nas kociokwik prawilnych o Fame MMA i Najmana, a w Stanach jutuber atakuje najbardziej medialnego fajtera UFC i pewnie będzie "walka" za grube miliony.

  Jeszcze ktoś ma wątpliwości, że całe to MMA i sport w ogóle to przed wszystkim rozrywka a nie sport?

 32. Z Floydem ma jeszcze szanse bo to dziadek plus warunki fizyczne ale Conor by go ciezko ubił

  Czy Ty sie dobrze czujesz?

 33. Na realia chłopaków z Cohones to nieosiągalne 10/10

  Tytek wie co mówi, w końcu nie jedną laskę "przewiózł" :jjsmile:

 34. Ten Jutiber śmiał się z ludzi którzy powiesili się i wisieli w Japońskim lesie który z tego niestety słynie. Jego życie więc nie jest nic warte….

  Nikt nie kwestionuje tego, że typ jest przyjebem, ale IMO w ringu bokserskim conorowi by wjebał 🙂

  PS dildusowi też.

 35. Don Kasjo? Nie mam socialow

  Biedna Dee,

  Oberwała rykoszetem, a nawiasem mówiąc, nie jest zła dupa.

  Jak dla mnie to ustawione, do wczoraj nie wiedziałem kto to jest oraz 99% procent z nas.

  Brat walczy z Floydem, który jest nieporównywalnie bogatszy od McGregora, a jednak wziął tą walkę, myślicie, że Conor nie weźmie?

  Cóż, przyszło nam żyć w takich gównianych czasach.

 36. Właśnie zauważyłem że on ma brata i to chyba on zrobił, chyba. Ja jebie, jak świat dwa razy może wyprodukować takie gówno

  Akurat jego brat od tego czasu się ogarnął i sam powiedział, że kiedyś młodemu zleje mordę.

 37. Dana White powiedział, że zastanawia się czy Amandzie Nunes nie pozwolić z nim walczyć. Amanda już potwierdziła, że się zgadza.

 38. Właśnie zauważyłem że on ma brata i to chyba on zrobił, chyba. Ja jebie, jak świat dwa razy może wyprodukować takie gówno

  Gdyby ich stary wiedzial ze takie cos splodzi to by sie do buta spuscil…

 39. Dana White powiedział, że zastanawia się czy Amandzie Nunes nie pozwolić z nim walczyć. Amanda już potwierdziła, że się zgadza.

  Przecież ten youtuber jeszcze jej najebie i będzie wstyd.

 40. Bawi mnie to święte oburzenie tutaj. Prawda taka że zawsze byli tacy jak on tylko format przekazu się zmienia. A i gość umie wykorzystać swoje atuty taka prawda. On żyje jak bogacz i mało się meczy a my zapierdalamy jak głupi i narzekamy na wszystko. Nie zazdroszcze mu kariery ale chciał bym umieć tak bezwzględnie wykorzystywać dla własnych celów głupotę ludzką.

 41. Właśnie zauważyłem że on ma brata i to chyba on zrobił, chyba. Ja jebie, jak świat dwa razy może wyprodukować takie gówno

  Śmieszne jest to że brat odjebał takie coś a i tak jest bardziej lubiany z tej dwójki 😆

 42. Chcialbym by do takich walk dochodziło pod jednym warunkiem, specjalne zasady. W kazdych walkach takich łochów jak paul powinna  byc zasada "walka do końca " nikt nie moze przerwac walki, ani sedzia ani lekarz ani sam zawodnik nie moze sie poddac.  Klatka i napierdalac sie, walka konczy sie na punkty albo ciężkim ko badz duszeniem/złamaniem  konczyny. Wtedy ciekawe  czy  takie instagramowe kurwiszony chciałyby ryzykowac ciezki  uszczerbek na zdrowiu i to ze mogliby wyjsc z tej  walki warzywem. Oglądałbym  jak pojebany szczerze  mowiac :lesnarhappy: tu człowiek zapierdala w robocie a taki chwast skosi takie siano za wyjscie do ringu i szybki ratunek przez sędziego  w postaci  tko. Zasady walki do konca i moge nawet kupic to ppv :cmgkeepgoing:

 43. Chcialbym by do takich walk dochodziło pod jednym warunkiem, specjalne zasady. W kazdych walkach takich łochów jak paul powinna  byc zasada "walka do końca " nikt nie moze przerwac walki, ani sedzia ani lekarz ani sam zawodnik nie moze sie poddac.  Klatka i napierdalac sie, walka konczy sie na punkty albo ciężkim ko badz duszeniem/złamaniem  konczyny. Wtedy ciekawe  czy  takie instagramowe kurwiszony chciałyby ryzykowac ciezki  uszczerbek na zdrowiu i to ze mogliby wyjsc z tej  walki warzywem. Oglądałbym  jak pojebany szczerze  mowiac :lesnarhappy: tu człowiek zapierdala w robocie a taki chwast skosi takie siano za wyjscie do ringu i szybki ratunek przez sędziego  w postaci  tko. Zasady walki do konca i moge nawet kupic to ppv :cmgkeepgoing:

  W Rosji by się nieźle sprzedało.

 44. Nikt nie kwestionuje tego, że typ jest przyjebem, ale IMO w ringu bokserskim conorowi by wjebał 🙂

  PS dildusowi też.

  Rozumiem że chyba jesteś fanem tego Jutubera bo nie widzę przesłanek jak taki gość może wygrać z zawodnikiem.

  Przecież ten youtuber jeszcze jej najebie i będzie wstyd.

  Myśle że to dobry pomysł. Oglądalność duża i upokorzenie gościa który na to zasłużył. Ale wątpię żeby Łysy się zgodził.

 45. po pierwszym akapicie przestałem czytać, ciśnięcie komuś po wyglądzie żony :siara:

  Zeby jeszcze ta żona była jakimś brzydalem..

  Obejrzałem właśnie z 50 zdjęć tej Dee i na każdym nieźle wyglada.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.