Pod koniec marca Francis Ngannou (MMA 14-3), po blisko 8 miesiącach przerwy od startów, miał powróci do oktagonu UFC i zmierzyć się w nim z Jairzinho Rozenstruikiem (MMA 10-0). Gala została jednak odwołana. Ngannou wystąpi jednak podczas nadchodzącego UFC 249.

Zobacz również: Jairzinho chce walki o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC z Ngannou

Francis Ngannou nie obawia się walczenia w trakcie pandemii koronawirusa, bo ufa, że UFC jest dobrze przygotowane na taką sytuację.

Wiem, że UFC zrobi wszystko, abyśmy byli bezpieczni. Nawet przed kwarantanną środki ostrożności jakie podjęto w Performance Institute były niesamowite. Do wszystkiego podchodzono z wielką rozwagą, żeby chronić ludzi. Niedawno dostałem telefon i dowiedziałem się, że przed walką ja i cały mój zespół będziemy testowani. Dobrze się z tym czuje i wierzę, że to wszystko spowoduje, iż gala będzie bezpieczna.

Ngannou w rozmowie dla serwisu BJPenn.com wypowiedział się również o gali w podobnym tonie jak szef UFC.

Technicznie rzecz biorąc to będzie bezpieczniejsze niż wyjść do sklepu spożywczego. Tam nikt nie jest testowany i wszyscy chodzą po sklepie. Dla mnie to będzie mniejsze ryzyko niż pójście do sklepu. Czuję się odpowiednio zabezpieczony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.