Poirier na początku walki postanowił wykorzytać największe słabości swojego rywala, łatwo przenosząc walkę do parteru. Gdy tylko zawodnicy wracali do stójki Pettis próbował zaskoczyć rywala wysokim kopnięciem. Pod koniec pierwszej rundy Dustin trafił rywala, po czym zasypał go gradem uderzeń, jednak Pettis wytrzymał do gongu kończącego tę część starcia.

Drugą rundę Diamond rozpoczął podobnie, obalając Pettisa. Reprezentant ATT łokciami rozbijał rywala, co zaowocowało licznymi rozcięciami na twarzy Anthony’ego. W połowie rundy Showtime obrócił sytuację w parterze i odwdzięczył się ground & poundem swojemu przeciwnikowi. Pod koniec tej części starcia sędzia przerwał walkę tylko na chwilę, aby lekarz spojrzał na rozcięcia na twarzy Pettisa. Po ocenie Anthony wrócił do pojedynku, jednakże widać było, że krew napływająca do oczu utrudnia mu pojedynek. W trzeciej rundzie Poirier znowu przeniósł walkę do parteru, gdzie po chwili złapał plecy rywala. Przy próbie przejścia pozycji w parterze Pettis prawdopodobnie doznał kontuzji, dlatego też postanowił odklepać, co możecie zobaczyć poniżej. Tym samym wygranym starcia ogłoszony został Dustin Poirier.

5 KOMENTARZE

  1. To jest niebywałe jakim Pettis stał się workiem do obijania i drewnem.

  2. Pettis w ostatnich 7 walkach tylko 2 wygrane. Do Poriera wyszedł dzisiaj zdecydowanie większy niż zawsze. Każdy kto z nim walczy chyba ma go już rozkminionego i wie czym mógł zaskoczyć, mikt nie daje się już złapać na stare sztuczki.

  3. Pettis powinien zakonczyc kariere, wyglada jakby mial w dupie diete , on zyje na wysokim poziomie i wydaje mi sie ze nie ma juz "tego czegos" "eye of the tiger" od przegranej z RDA w kazdej walce wyglada tak samo , bez ambicji nie to co kiedys

  4. Cieczy mnie wygrana Poiriera chociaż to nie była jego jakaś rewelacyjna dyspozycja wg mnie. Chętnie zobaczyłbym jego rewanż z Alvarezem.

  5. Gdyby nie to zakończenie, które jakiś tam niesmak pozostawilo to nie pamiętam lepszej walki w tym roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.