W pierwszych minutach walki Diego Sanchez próbował zamęczyć rywala próbami obaleń oraz klinczem, jednakże Brown dobrze radził sobie z utrzymaniem walki w stójce. Sanchez w drugiej minucie pojedynku trafił przeciwnika mocnym kopnięciem na korpus, które widocznie zraniło The Immortal, jednakże reprezentant Jackson Wink MMA nie poszedł za ciosem, co skończyło się dla niego źle. Matt trafił Diego łokciem, które odłączyło zawodnika od zmysłów.

51 KOMENTARZE

 1. Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooo #jurasstyle Ale mu zapierdolił gwoździa. Łokieć w stylu "co ty mnie będziesz kurwa jakimiś frontami kopał? Podupcyło? Żryj łokcia kurwo!"

 2. "… odłączyło zawodnika od zmysłów" – prawdziwa truskawka na torcie:-) a tak serio to szkoda że Held tak się nie rozprawił z Sanchezem

 3. Ale to by było dobre. :antonio:Szacunek Matt za całą karierę. Będzie mi ciebie brakowało trochę. :beer:

  Diego zużył swoją szczękę do końca, skoro odcina mu prąd po 1 łokciu. Nie ma sensu tego kontynuować.

 4. Zamordował. Po prostu go zajebał. Ubił jak muchę w kiblu.

  Przykro się patrzy na takie egzekucje wykonywane na Diego.

 5. Ale ten łokieć wszedł, poezja

  W sumie to dobrze jak by Brown po tym występie zakończył karierę, nic więcej już raczej nie osiągnie (chociaż może dawać jeszcze dobre wojny) a tak ma piękny akcent na koniec. Nie chciał bym żeby toczył się po równi pochyłej będąc obijanym przez nowych mało znanych zawodników UFC. Dla Diego to już też definitywnie pora na koniec.

 6. To już takie nieaktualne po tej walce..

  Diego zużył swoją szczękę do końca, skoro odcina mu prąd po 1 łokciu. Nie ma sensu tego kontynuować.

  Co Ty pierdolisz, przyjmij takiego czystego łokcia i weź go ustań.

  Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooo #jurasstyle Ale mu zapierdolił gwoździa. Łokieć w stylu "co ty mnie będziesz kurwa jakimiś frontami kopał? Podupcyło? Żryj łokcia kurwo!"

  Chyba ŁOOOOO jak Red.

 7. Nie zapominajmy, ze o mały włos skończyło by się w drugą stronę, kopem na wątrobę

  Nie zapominajmy, że to MATT BROWN. No chyba, że pierwszy raz oglądałeś jego walkę…

  Fajnie gdyby The Immortal tym właśnie występem zakończył karierę. Jeden z kilku skurwieli z półśredniej, którym nie można niczego zarzucić, a którzy w każdej walce wypruwali sobie flaki.

 8. Co Ty pierdolisz, przyjmij takiego czystego łokcia i weź go ustań.

  Porównuję do dawnego Diego. Przyjąłby spokojnie kilka takich i by go nie odcięło.

 9. Porównuję do dawnego Diego. Przyjąłby spokojnie kilka takich i by go nie odcięło.

  A skąd Ty możesz wiedzieć? Każdy cios jest unikalny i pisze swoją historię. Sam go nie przyjąłeś, więc nie masz pojęcia o jego sile i precyzji. Może faktycznie Diego złożyłby się dzisiaj również od pierdnięcia, a może to był cios, który uśpiłby i Caina…

 10. A skąd Ty możesz wiedzieć? Każdy cios jest unikalny i pisze swoją historię. Sam go nie przyjąłeś, więc nie masz pojęcia o jego sile i precyzji. Może faktycznie Diego złożyłby się dzisiaj również od pierdnięcia, a może to był cios, który uśpiłby i Caina…

  Być może, ale jednak chyba coś jest na rzeczy skoro zawodnik, którego kiedyś nie dało się odłączyć, 3 ostatnie porażki ponosi padając w 1 rundzie.

 11. Porównuję do dawnego Diego. Przyjąłby spokojnie kilka takich i by go nie odcięło.

  Powiem Ci tak.. Dostajesz czysto na punkt i nie ma kozaka, każdego jesteś w stanie wyłączyć od rzeczywistości jak dobrze przycelujesz.

 12. Przed tą walkąto Matt miał kończyć karierę, octagon zweryfikował wszystko, i to raczej Diego już powinen poszukać nowych wyzwań.

 13. To już było niepotrzebne, Diego może mieć kiedyś problem żeby dogadać się z wnukami.

  Dokładnie, Matt może jeszcze kilka walk stoczyć ale to właśnie Diego powinien karierę kończyć. Nawarstwienie zniszczeń po ponad 1000 ciosów które przyjął na głowę musi się w końcu upomnieć o swoje.

 14. Taki luj łokciem z pełnym zamachem, niewiele się różni od strzału bejsbolem, dyskusja o szczęce jest bez sensu kiedy Brown mało co rozwaliłby mu głowę.

 15. Pięknie naładował manę przed szotem a później jeb w łeb! Nie ma opcji, to jeszcze nie koniec Immortala. 😀

 16. Diego Sanchez mówi, że to był cios w tył głowy, obczajcie jego instagrama…

  Na zdjęciu, które wkleił tak to wygląda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.