Robert Whittaker w najbliższej walce ma zmierzyć się z Paulo Costą. Były mistrz nastawia się na brutalną konfrontację, w której chce zrobić krzywdę przeciwnikowi.

Do walki Costa vs Whittaker ma dojść 17 lutego w hali Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Przed zbliżającą się konfrontacją Robert Whittaker w rozmowie dla serwisu Middle Easy przedstawił swoje spojrzenie na rywala.

Paulo jest silnym gościem. Jest dużym, silnym, uderzaczem. Jest agresywny i bardzo niebezpieczny. Potrafi mocno kopać i silnie uderzać. Jest jednym z tych gości, którzy cię rozjadą, gdy dasz im nieco przestrzeni. On wykorzysta twoją pasywną postawę i ruszy na ciebie. Nie zamierzam mu na to pozwolić.

Whittaker opisał też swoje nastawienie mentalne przed walką z Costą.

Wyjdę do walki ze złymi intencjami. Chcę wejść do klatki i naprawdę zrobić mu krzywdę. Takie nastawienie mentalne mam na tę walkę, ponieważ chcę wrócić na zwycięską drogę.

Obaj zawodnicy byli już z sobą wcześniej zestawiani dwa razy. W obu przypadkach nie doszło jednak do walki, z której Brazylijczyk musiał się wycofać.

Robert Whittaker wróci do klatki UFC po przegranej. Podczas gali UFC 290 zmierzył się z Dricusem Du Plessisem i został przez niego rozbity w drugiej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,088 polubień

Robert Whittaker w najbliższej walce ma zmierzyć się z Paulo Costą. Były mistrz nastawia się na brutalną konfrontację, w której chce zrobić krzywdę przeciwnikowi. Do walki Costa vs Whittaker ma dojść 17 lutego w hali Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Przed zbliżającą się konfrontacją Robert Whittaker w rozmowie dla serwisu Middle Easy przedstawił swoje […]

Odpowiedz polub

click to expand...