Israel Adesanya i Uriah Hall
Israel Adesanya i Uriah Hall

Uriah Hall (MMA 14-9), który 14 września zmierzy się z Antonio Carlosem Juniorem (MMA 10-3, 1NC), liczy na to, że po tym starciu będzie mógł szybko powrócić do oktagonu UFC. Chodzi mu bowiem po głowie wejście w zastępstwie do walki z Israelem Adesanyą (MMA 17-0), który 5 października ma zmierzyć się z Robertem Whittakerem (MMA 20-4).

Wiadomo, że Robert coś sobie zrobi i wypadnie z tej walki, a ja będę gotów.

Hall powiedział o swoich planach w rozmowie dla serwisu MMA Junkie i dodał, że bardzo zależy mu na walce z Adesanyą.

Israel jest zdecydowanie jednym z najlepszych zawodników. Walka z nim byłaby ekscytująca, ponieważ czuję z nim specjalną więź. Ja jestem jak Dragon Ball Z, a on jak Naruto. Musimy więc walczyć. Rozumiemy nasze style walki. Chcę mierzyć się z najlepszymi.

Do walki Whittaker vs Adesanya dojdzie podczas gali UFC 243, która odbędzie się 5 października na stadionie w Melbourne.

Warto przypomnieć, że Whittaker miał już niegdyś walczyć w Melbourne, podczas gali UFC 234, ale ostatecznie musiał się wycofać z tego wydarzenia.

15 KOMENTARZE

 1. A ten skąd się wziął? Gdzie jemu do Israela? On nigdy nie dojdzie do takich walk, a nawet jakby mu się udało wejść na zastępstwo to Adesanya robi go spokojnie przed czasem

 2. SPOILER

  Wyobraźcie sobie, że ktoś wypuszcza taką bajkę w tym roku. Co to by się działo!:brainoverload::tellmemore::robertmakeup:

 3. Tutaj kłamie coś Hall.

  Adensanya jest bardziej związany z Avatar :The Last Stylebender a nie z Naruto, ale tak czy siak też występują czarni. Ba! Nawet jest wioska gdzie występują sami czarni.

 4. Halla to polecamw giereczce UFC 3. Niepozorny niby ranking B, ale w stójeczce elegancko sie napierdala i szybki. Niejednego Israela już porobiliśmy :frankapprove:

 5. Halla to polecamw giereczce UFC 3. Niepozorny niby ranking B, ale w stójeczce elegancko sie napierdala i szybki. Niejednego Israela już porobiliśmy :frankapprove:

  Bo Hall do Israela ma podjazd jedynie w grze komputerowej. Nawet od Dżotki dostawał na dziurę.

 6. Adesanya mam wrażenie, że czuje miętę i chce go wyruchać. Chodzą pewne plotki…

  Bo Hall do Israela ma podjazd jedynie w grze komputerowej. Nawet od Dżotki dostawał na dziurę.

  Od dżotki dostawać na dziąsło to dla stójkowicza wg mnie obciach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.