Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3), która przegrała starcie mistrzowskie z Weili Zhang (MMA 21-1) z chęcią ponownie zmierzyłaby się z Chinką, o czym mówiła już dosłownie tydzień po walce.

Zobacz również: Jędrzejczyk: „UFC patrzy przychylnie na to, abym walczyła o największe tytuły w przyszłości”

Polka w jednym z wywiadów stwierdziła też, że stanięcie do drugiej walki z Zhang będzie zależało od oferty i pieniędzy jakie zaproponuje jej UFC.

Weili Zhang w najnowszej rozmowie dla ESPN przyznała, że na razie nie wie kiedy powróci do oktagonu.

Na razie nie mam pojęcia kiedy zawalczę ponownie. Cały świat się teraz zatrzymał z powodu pandemii koronawirusa. Chciałabym zawalczyć ponownie w USA, ponieważ na miejscu ogromna grupa Chińczyków i fanów z Azji motywowała mnie i wspierała. W USA jest również najwięcej fanów MMA.

Chinka dodała też, że nie chce natychmiastowego rewanżu z Joanną Jędrzejczyk.

Nie chcę teraz dawać jej rewanżu. Chciałbym dać szansę innym zawodniczkom, które są w kolejce.

31 KOMENTARZE

 1. Chciałbym dać szansę innym zawodniczkom, które są w kolejce.

  Chciałabym, chciała…ale nie ma żadnej kurwa kolejki. Cała dywizja została już rozpierdolona przez Asię, łącznie z mistrzynią.

  Tylko Sebix nie został odstawiony przez Asię, ale on siedzi straumatyzowany w jakiejś piwnicy

 2. Dobrze, Tatiana była przed Asią w kolejce, to teraz Asia może poczekać a najlepiej stoczyć jeden pojedynek.

 3. Zbroja obsrana. To Łysy nie chciał zdobywać chińskiego rynku? Czy wszystko się j..bło z Chinami? W Północnej Ameryce, większość kibiców typowała zwycięstwo Joanny, więc nie wiem jak tam z popularnością tej całej Żang, kiedy mistrz wygrywa splita, to tak jakby przegrał, a tutaj przegrał:razz:utinlaugh:, szkoda, że te zakłamane staty robią ludziom wodę z mózgu, no i że Aśka nie pierwszej świeżości z poobijaną  twarzą, plus teraz wygląda jak wysuszona cytryna, chyba naprawdę źle zniosła cięcie wagi, także może 125?

 4. To jest dobra odpowiedź. Nie ma co wstrzymywać dywizji. Jest Rose, jeśli wygra z Andrade, jest Suarez, która wygląda już na zdrową, ale jeszcze trochę się boi wrócić, może pojawi się ktoś nowy na przykład Rodriguez jak da radę wygrać z Gadhelą albo ta druga Chinka jak ogarnie kogoś lepszego niż Karolina. Ogólnie w słomkowej coś tam się dzieje, jakby więcej niż w innych babskich kategoriach wagowych.

  Aśka może spokojnie poczekać, pojechać na te wakacje jak już minie ten koronawirus, wziąć jedną walkę na przetarcie i znowu tego TSa dostanie. :śmiech:

  Edit. Zapomniałem o Ninie. Jak urodzi dziecko Amandzie to może przejdzie na nią więcej umiejętności partnerki i będzie groźniejsza. :korwinlaugh:

 5. Moim zdaniem rewanż to najlepsza opcja dla UFC. Najciekawsza marketingowo przede wszystkim. Po rewanżu niech sobie reszta stawki wyjaśnia wszystko.

  Jeżeli odrzucamy rewanż to Suarez powinna zawalczyć z Zhang a później wygrana z pojedynku Seba vs Andrade.

 6. Joanna dalej się po porażce nie pozbierała, jakimiś plastrami twarz zakleja, dalej pizdy pod oczami. Chinka jest dobroduszna.

 7. Nie chcę teraz dawać jej rewanżu. Chciałbym dać szansę innym zawodniczkom, które są w kolejce

  Bo koleżanko dostałaś wygraną w prezencie od Dany i boisz się rewanżu.

  Chiński balonik pękł.

 8. Bo koleżanko dostałaś wygraną w prezencie od Dany i boisz się rewanżu.

  Chiński balonik pękł.

  Piękne jest również w tej historii to, że UFC kazało Aśce przeprosić za tego mema co wrzuciła na IG,żeby nie urazić swoich Żółtych Braci  a teraz przez koronę nie mają gal przez następne kilka tygodni, i USA powoli zmierza ku katastrofie humanitarnej.:lol::lol::lol:

 9. Zbroja obsrana. To Łysy nie chciał zdobywać chińskiego rynku? Czy wszystko się j..bło z Chinami? W Północnej Ameryce, większość kibiców typowała zwycięstwo Joanny, więc nie wiem jak tam z popularnością tej całej Żang, kiedy mistrz wygrywa splita, to tak jakby przegrał, a tutaj przegrał:razz:utinlaugh:, szkoda,

  Zbroja obsrana. To Łysy nie chciał zdobywać chińskiego rynku? Czy wszystko się j..bło z Chinami? W Północnej Ameryce, większość kibiców typowała zwycięstwo Joanny, więc nie wiem jak tam z popularnością tej całej Żang, kiedy mistrz wygrywa splita, to tak jakby przegrał, a tutaj przegrał:razz:utinlaugh:, szkoda, że te zakłamane staty robią ludziom wodę z mózgu, no i że Aśka nie pierwszej świeżości z poobijaną  twarzą, plus teraz wygląda jak wysuszona cytryna, chyba naprawdę źle zniosła cięcie wagi, także może 125?

  GSP też w obronach miał niejednego splita. Obrona pasa po dobrej bitce, to coś zajebistego. Walka Jonesa z Gusem zapada w pamięć. Co innego te jego ostatnie splity ze Smithami i Santosami. Tylko fani mogą dostrzec w tych walkach strategię i sportowe IQ Coco, który ma sposób poruszania się w klatce jak LeBron na parkiecie.

  Walka z Aśką trochę wypromowała xhznazhxhx

  Widać, że ona pracuje jak mrówka nie tylko na treningach, ale i w mediach. Jednak wydaje mi się, że ona ma charyzmę typowej Chinki, a dla Amerykanów wszyscy Chińczycy wyglądają kurwa tak samo.

 10. Nie powinna próbować rewanżu. Nie ma szans, została zmasakrowana w pierwszym starciu. Szkoda zdrowia. Oczywiście są tu tacy, którzy widzieli tam zwycięstwo Jędrzejczyk ale są też tacy którzy uważają że dziecka nie powinno się szczepić.

 11. Nie powinna próbować rewanżu. Nie ma szans, została zmasakrowana w pierwszym starciu. Szkoda zdrowia. Oczywiście są tu tacy, którzy widzieli tam zwycięstwo Jędrzejczyk ale są też tacy którzy uważają że dziecka nie powinno się szczepić.

  Ty oglądałeś w ogóle tą walkę?

 12. Tak oglądałem. Jędrzejczyk ledwo dotrwała do końca z twarzą spuchniętą jak balon. Ty widziałeś coś innego? Może widziałeś choć jedną sekundę w której to Chinka była zagrożona nokautem? A może to Chinka była bardziej obita?

 13. Tak oglądałem. Jędrzejczyk ledwo dotrwała do końca z twarzą spuchniętą jak balon. Ty widziałeś coś innego? Może widziałeś choć jedną sekundę w której to Chinka była zagrożona nokautem? A może to Chinka była bardziej obita?

  Ty kurwa chłopie ślepy chyba jesteś, albo oglądałeś pijany. Jędrzejczyk nie była podłączona, Chinka ze dwa razy. Gdyby Jędrzejczyk nie miała predyspozycji to tak łatwo uszkadzanej twarzy, 99% ludzi by widziało zdecydowana wygraną Aski. Żeby punktować to dla Chinki trzeba być albo ślepcem albo głupcem

 14. Tak oglądałem. Jędrzejczyk ledwo dotrwała do końca z twarzą spuchniętą jak balon. Ty widziałeś coś innego? Może widziałeś choć jedną sekundę w której to Chinka była zagrożona nokautem? A może to Chinka była bardziej obita?

  W związku z tym że miała spuchnięte jak balon czoło to punktowałeś dla Chinki ???

  :najmancoty:

 15. Tak oglądałem.

  chyba zdjęcia po walce tylko

  Oczywiście są tu tacy, którzy widzieli tam zwycięstwo Jędrzejczyk ale są też tacy którzy uważają że dziecka nie powinno się szczepić.

  Owszem, masz rację iż są tu tacy, co znają się na tym sporcie.

  Fajnie, że jesteś za szczepieniami, ale niestety na głupotę ani ślepotę to szczepionek nie ma i nie będzie – przykro mi. Może zmień forum na takie o bierkach sportowych, tam ślepi mają równe szanse

  Nie powinna próbować rewanżu. Nie ma szans, została zmasakrowana w pierwszym starciu. Szkoda zdrowia.

  otóż to – dlatego właśnie Chinka unika rewanżu jak ognia

 16. Asia prezentuje do dziś poziom wysoki ale uważam że to już chyba ostatnie podrygi max 5 walk i koniec kariery,moim marzeniem zobaczyć trylogie z rose namajunas i gdy roznosi rosę, bo to ona jest jej największym bólem w karierze i wtedy może zawiesić rękawice .

 17. Wygrała czy nie, to jednak fakt jest taki, że to JJ do dzisiaj chodzi z permanentnym makijażem typu shadow eyes. Rewanż jak będzie to na pewno nie w tym roku, wątpię, żeby za rok Joanna była lepsza, a Chinka całkiem możliwe. Joanna miała swoją okazję, nie wykorzystała jej i cześć pieśni. Koniec balu, panno Lalu.

 18. Wygrała czy nie, to jednak fakt jest taki, że to JJ do dzisiaj chodzi z permanentnym makijażem typu shadow eyes. Rewanż jak będzie to na pewno nie w tym roku, wątpię, żeby za rok Joanna była lepsza, a Chinka całkiem możliwe. Joanna miała swoją okazję, nie wykorzystała jej i cześć pieśni. Koniec balu, panno Lalu.

  Jak nie wykorzystała okazji ? Przecież wygrała ta walke . Dała mega dobra walke  i jakby nie Chinski rynek to decyzja by była u JJ . Wiadomo to była mega równa walka i JJ pokazała , że ta Chinka to wcale nie taka bestia , szybciutko straci pas .

 19. Jak nie wykorzystała okazji ? Przecież wygrała ta walke . Dała mega dobra walke  i jakby nie Chinski rynek to decyzja by była u JJ . Wiadomo to była mega równa walka i JJ pokazała , że ta Chinka to wcale nie taka bestia , szybciutko straci pas .

  Aha, no to jak wykorzystała okazję, to spoko, Joanna mistrz, a rewanż tym bardziej niepotrzebny.

  :dobry:

 20. GSP też w obronach miał niejednego splita. Obrona pasa po dobrej bitce, to coś zajebistego. Walka Jonesa z Gusem zapada w pamięć. Co innego te jego ostatnie splity ze Smithami i Santosami. Tylko fani mogą dostrzec w tych walkach strategię i sportowe IQ Coco, który ma sposób poruszania się w klatce jak LeBron na parkiecie.

  Walka z Aśką trochę wypromowała xhznazhxhx

  Widać, że ona pracuje jak mrówka nie tylko na treningach, ale i w mediach. Jednak wydaje mi się, że ona ma charyzmę typowej Chinki, a dla Amerykanów wszyscy Chińczycy wyglądają kurwa tak samo

  Gdzie Rzym, gdzie Krym?Od dłuższego czasu nie było w UFC ważnej walki, gdzie zawodnik z większym potencjałem robienia hajsu dla UFC przegrał decyzję i tak też było w tym przypadku. Szczęśliwie, dla UFC, Aśkce zaczęła rosnąć druga głowa na czole. Dla mnie nie ma jakiejś dyskusji, Aśka była zdecydowanie lepsza w każdym aspekcie tej walki i jest zwycięzcą :fjedzia:. Gdyby nie siniak na czole, który raczej jest wynikiem pecha (uderzenie głowami) to wniosek po tej walce byłby prostu: Aśka przeszkoliła Chinkę.

  Dodatkowo ludzie zaćmieni są przez hajpowanie zawodniczek – Chinka w całej swojej karierze zawodniczej (również z kicka gdzie jest 2-2) ma bodajże dwa nokauty, które zawdzięcza swojej stójce (reszta to GnP), nie ma silnego udrzenia, ile Aśka przyjęła ciosów na szczękę przez całą walkę? I nic. Nie ma silnego ciosu, silniejszy cios i uderzenia ma Aśka, co było widać po reakcjach na kilka uderzeń w tej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.