Podczas sobotniej gali UFC 275 w Singapurze swoje pojedynki stoczą Jiří Procházka oraz Joanna Jędrzejczyk. Jak się okazuje mieli już oni okazję walczyć podczas jednego wydarzenia, które odbyło się w czerwcu 2013 roku. Zdjęcia z gali opublikowane zostały na Twitterze.

20 czerwca 2013 roku w Moskwie odbyła się gala Fight Nights: Battle of Moscow 12. Podczas wydarzenia swoje pojedynki stoczyli jedni z głównych bohaterów nadchodzącej gali UFC, Joanna Jędrzejczyk oraz Jiří Procházka. Polka stoczyła wówczas swoją czwartą walkę w zawodowym MMA. Jędrzejczyk pokonała w pojedynku wagi muszej Rosjankę, Julię Berezikovą jednogłośną decyzją sędziów. Gorzej wydarzenie wspomina Procházka, który swoją walkę przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Abdulem-Kerimem Edilovem. Poniżej zdjęcia Polki oraz Czecha ze wspomnianej gali.

Podczas UFC 275 obydwoje stoczą swoje pojedynki o dużo większą stawkę. Jędrzejczyk w trzeciej walce wieczoru zmierzy się z w rewanżu Weili Zhang. Procházka natomiast stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej najlepszej organizacji MMA na świecie. Na drodze Czecha stanie mistrz dywizji, Glover Teixeira.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

bartoszkrk

Maximum FC
Heavyweight

1,715 komentarzy 872 polubień

Pamiętam tą galę jak Aśka walczyła

Odpowiedz polub

babajaga

Jungle Fight
Light Heavyweight

401 komentarzy 1,252 polubień

Ale Asia młodziutka - po cycuszkach idzie poznać, że jeszcze przed okresem dojrzewania... :wink2:

Odpowiedz polub