Jan Błachowicz

Podczas niedawnej gali UFC 239 Jan Błachowicz odniósł spektakularne zwycięstwo nad Lukiem Rockholdem. Polak w pięknym stylu znokautował Amerykanina i otrzymał za swój występ bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Aktualnie Błachowicz nadal przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wypoczywa przed powrotem do treningów i skąd postanowił wysłać wiadomość do fanów, którzy go wspierają w kolejnych walkach.

Dostałem tak dużo wiadomości przed walką i po walce, że nie jestem w stanie każdemu z osobna odpisać. Dziękuję wam wszystkim za to wsparcie przed walką i za te miłe wiadomości po walce.  Jak widzicie to wsparcie przed walką jest mega ważne, bo było widać efekt. Walki się układają, wychodzą bardzo dobrze i możemy się cieszyć tym razem. Jeszcze raz wielkie dzięki. Trzymajcie kciuki dalej, pewnie niedługo coś się znowu pojawi.

Kilka słów ode mnie dla Was po sobotniej gali #UFC239 👊🇵🇱Centrum Medyczne MML z dr Michałem Michalikiem na czele! Widzimy się na wizycie kontrolnej zaraz po moim powrocie! Do zobaczenia 😉

Publiée par Jan Blachowicz sur Mercredi 10 juillet 2019

40 KOMENTARZE

 1. Jano mordo jesteś przechujem! Tyle radości co Nam dałeś i tak jak reprezentujesz Nasz Kraj,zawsze będziemy Cie wspierać.

  Wpadaj do Nas na forum!!!

 2. Janek jest uwielbiany na forum bo mu się należny w oktagonie oraz poza nim. Niektórzy koledzy atencjusze  z klubu powinni brać przykład. Powodzenia Janek dalej.

 3. To my dziękujemy Jan, mordo Ty nasza! Dziękujemy za te noce i wieczory pełne emocji i pierdzenia z nerwów w fotele! I za pokazanie tym wszystkim kurwa napiętym jak cieciwa łuku pseudogwiazdom z krs1, że można i robić sport na najwyższym poziomie, i dostawać lepszy hajs, niż u tych dwoch cinkciarzy i do tego mieć szacunek i wierność fanów!

 4. ::snoopd:: a ja dalej w melanżu po zwycięstwie Jana.

  Wogole kurwa jaki jest dziś dzień :mjsmile::baldwinwhiskey:

 5. ::snoopd:: a ja dalej w melanżu po zwycięstwie Jana.

  Wogole kurwa jaki jest dziś dzień :mjsmile::baldwinwhiskey:

  Popek, jest kurwa środa

 6. Janek jest pewnie tak lubiany, bo obok rzeczy typowo sportowych i jego podejścia do kibiców, to kurwa w ogóle sie nie miesza do walki Mostowiaka z hajterami czy patologicznych spraw swojego klubu

 7. ::snoopd:: a ja dalej w melanżu po zwycięstwie Jana.

  Wogole kurwa jaki jest dziś dzień :mjsmile::baldwinwhiskey:

  Widzę że nie jestem sam :razz:utinlaugh:

  @MaloHombre widzę też w melanżu, przecież dziś piątek :robertmakeup::deniroclap::brainoverload::baldwinwhiskey::baldwinwhiskey::gospeldance::gospeldance::gospeldance:

 8. :gospeldance::gospeldance::gospeldance:

  Widzę że nie jestem sam :razz:utinlaugh:

  @MaloHombre widzę też w melanżu, przecież dziś piątek :robertmakeup::deniroclap::brainoverload::baldwinwhiskey::baldwinwhiskey::gospeldance::gospeldance::gospeldance:

  Bawimy się kurwa hop hop :baldwinwhiskey::happy dance:

 9. Bawimy się kurwa hop hop :baldwinwhiskey::happy dance:

  No ja wlasnie idę dołożyć do pieca, coby kac nie wygasł :burnit::baldwinwhiskey:::snoopd::

 10. Janka to ja tak bardzo szanuję, że pożyczył bym mu nawet bagażnik na wycieczkę, czy tam dołożył się do kampera:redford:

 11. Jano mordo jesteś przechujem! Tyle radości co Nam dałeś i tak jak reprezentujesz Nasz Kraj,zawsze będziemy Cie wspierać.

  Wpadaj do Nas na forum!!!

  :razz:ociesznymirek:

 12. Jano mordo jesteś przechujem! Tyle radości co Nam dałeś i tak jak reprezentujesz Nasz Kraj,zawsze będziemy Cie wspierać.

  Wpadaj do Nas na forum!!!

  Janek ma tutaj konto, tylko nie chce powiedzieć pod jakim nickiem się ukrywa.

 13. Janek ma tutaj konto, tylko nie chce powiedzieć pod jakim nickiem się ukrywa.

  Wiem i dlatego tak napisałem,troche mu sie nie dziwie bo przynajmniej widzi szczerość i obiektywne komentarze. Nie musze wiedzieć kim jest na forum ale miło mi że tu zagląda.

 14. To dlatego to jego ulubiony zawodnik – samouwielbienie 😆

  Wie z samego źródła, co dobre :brainoverload::deniroclap:

 15. Janek powinien być jakimś ambasadorem cohones, czy coś.

  Jano i Heldzik. Noe da się Ich nie lubić.

  Wygrane, czy przegrane- zawsze z Nimi serduchem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.