Niedawno Daniel Cormier zapowiedział, że w swoim kolejnym boju chce zmierzyć się z Volkanem Oezdemirem, który oczywiście również jest zainteresowany takim starciem. Na razie nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale do pojedynku obu panów dojdzie zapewne na początku przyszłego roku. W programie The MMA Hour, Volkan powiedział, że niedługo będzie rozmawiać z UFC o tym pojedynku.

Bardzo szanuję Daniela Cormiera. To, że zaproponował mi tę walkę, że fani chcieli, abym z nim zawalczył, bardzo dużo dla mnie znaczy. Bardzo się cieszę z tego powodu. Rok 2017 jest dla mnie wspaniały, a 2018 będzie jeszcze lepszy. Niedługo będziemy rozmawiać z UFC, ale jestem pewny, że do tej walki dojdzie. Ja i Cormier chcemy jej na 100%.

Oezdemir dodał, że cieszy, iż będzie miał teraz dłuższą przerwę od starć, że będzie miał więcej czasu dla siebie i więcej czasu na ulepszenie swoich umiejętności.

Zapytany natomiast o to czy myśli, że pokonanie Cormiera zabierze mu więcej czasu, niż pokonanie ostatnich przeciwników, których nokautował już w pierwszej minucie, odpowiedział, że tym razem również szybko chce skończyć rywala.

Myślę, że walka skończy się w pierwszych dwóch minutach. Taki jest mój cel.

Na te słowa zareagował sam mistrz, który napisał, że Volkan postradał rozum.

4 KOMENTARZE

  1. Jedyna niewiadoma to szumy w głowie DC, jeżeli został rzeczywiście poważnie naruszony, to Volkan może go ustrzelić. Ale przewiduję powolny grind i poddanie umęczonego Oezdemira w 3 rundzie. DC miał wiele wojen za sobą, Vulkan ani jednej.

  2. Ciężko będzie ubić Cormiera w 2 minuty. Myślę, że Daniel jednak ogarnie Volkana

  3. To tylko zależy od tego co siedzi w głowie Daniela. Jeśli się otrząsnął z porażki z Jonem i wyjdzie swobodnie na Wulkana to zapasami go zajebie i podda ale jeśli w DC dalej siedzi ta porażka to przegraną z Vulkanem zakończy karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.