Conor McGregor i Justin Gaethje

Justin Gaethje, który w swoim ostatnim boju znokautował Edsona Barbozę, nie kryje, że nie przepada za Conorem McGregorem i co rusz stara się powiedzieć kilka cierpkich słów na jego temat.

Na razie nie wiadomo kiedy Irlandczyk powróci do klatki UFC, ale niedawno znowu zaczął mówić o rewanżowym starciu bokserskim z Floydem Maywetherem Jr. Napisał też na Twitterze, że wyzywa go na kolejny pojedynek.

Na te słowa nie omieszkał zareagować Gaethje, który odpisał Conorowi:

Zrób to jak należy ci*o. Przestań srać na integralność sportu. Chcesz ponownie walczyć z Khabibem, zawalcz najpierw ze mną, albo ze zwycięzcą walki „Kowboja” z Fergusonem. W innym wypadku wypier**laj stąd i ciesz się swoją kasą.

Warto przypomnieć, że Gaethje już jakiś czas temu zapowiadał, że chętnie zmierzy się z Conorem McGregorem.

Mam w głowie wiele zestawień, ale jeśli Conor wraca to chcę być jego rywalem. Jeśli ma z kimś zawalczyć to niech zmierzy się ze mną. Takiego pojedynku właśnie chcę.

10 KOMENTARZE

  1. Troche sie to robi irytujace. Rozumiem, ze kazdy by chcial wyplaty ale u Gaethje zaczyna powiewac jakas desperacja a prawda jest taka, ze szansa takie zestawienie byla i jest zerowa. Moze dalej plakac i pomstowac a McGregor i tak zawalczy albo z Floydem, Khabibem albo Natem.

  2. To pisze Ali czy Gejczi ?

    Rudy i walka :DC::DC::DC: Gość robi wojnę na twiterze i to zaraz kasuję wszystko :mamed::mamed::mamed:

  3. Geczi byłby dobrym przeciwnikiem dla Rudego.

    Justin szybko trafiłby swoja głowa w lewy prosty McGregora i pozamiatane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.