Joanna Jędrzejczyk od dawna zapowiada, że nie ma zamiaru spieszyć się z kolejną walką w organizacji UFC i chce czekać na starcie o pas. Wygląda jednak na to, że była mistrzyni niedługo planuje rozpoczęcie rozmów w sprawie dalszych ruchów w organizacji prowadzonej przez Danę White’a.

W programie Joanna Jędrzejczyk przyznała, że nie rozmawiała jeszcze osobiście z szefem UFC w sprawie kolejnej walki i dodała, że to Rose Namajunas będzie najpewniej bić się teraz o pas z Weili Zhang. Polka wyjaśniła jednak jakie ma plany na rozmowy z UFC.

Z Daną jeszcze nie rozmawiałam, jestem po wstępnych rozmowach z moim menedżmentem. Z Danem Lambertem, który jest szefem, właścicielem American Top Team i pomaga mi w ruchach związanych z walkami. W kwestiach menedżerskich jest Jennifer Goldstein i nowy menedżment, pod którym jestem CAA Sports. Myślę, że w połowie stycznia podejmiemy jakieś kroki i kolejne działania, rozmowy.

Aktualnie Joanna przebywa w Polsce. Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich. Starcie to zostało również nominowane do walki roku w plebiscycie World MMA Awards.

Polka w roku 2020 walczyła tylko raz i było to właśnie starcie o pas z Chinką.

Zobacz również: Szef UFC: „Jon Jones znajduje się w znacznie lepszym miejscu niż był wcześnie”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.