alexander volkanovski

Alexander Volkanovski (MMA 21-1), który w swojej ostatniej walce pokonał Maxa Hollowaya (MMA 21-5) i zdobył mistrzostwo wagi piórkowej UFC, na razie nie wiem kto może być jego kolejnym rywalem. Jak sam mówi, cieszy się jednak, że w jego kategorii nie brakuje mocnych przeciwników i chce walczyć z nimi wszystkimi.

Zobacz również: Szef UFC zdradza, co mówią lekarze UFC o formie McGregora

Tak powinien robić mistrz. Jestem podekscytowany i bardzo mi się to podoba. To świetny czas na to, aby być mistrzem. Myślę, że w naszej kategorii jest teraz więcej wyzwań niż kilka lat temu. Gdy pokonasz pierwszego pretendenta, natychmiast twoje nazwisko pojawi się w rozmowach o tym, że możesz być najlepszym zawodnikiem w historii. Jeśli zacznę rozbijać kolejnych rywali, tak właśnie będzie.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com, Volkanovski dodał też jak zapatruje się na ewentualne superwalki.

Skupiam się teraz na mojej kategorii. Tak jak Max. Nie mam zamiaru biegać i gadać o walkach z innymi mistrzami. Nie mam zamiaru prosić o superwalki. Oczywiście, jeśli pojawi się okazja i dostanę np. propozycję starcia z Khabibem za świetne pieniądze, nie odmówię. Teraz jednak skupiam się na mojej kategorii.

15 KOMENTARZE

 1. Nawet jak dostaniesz tę walkę, to będziesz latał jak worek kartofli. Potem będziesz leżał, będziesz bity i będziesz płakal.

 2. Po pierwsze to nie dostaniesz, a po drugie to ty jesteś o połowę niższy od Maxa a do Khabiba chcesz się pchać, nie rób sobie żartów i weź lepiej obroń pasek chociaż raz w swojej wadze.

 3. Po pierwsze to nie dostaniesz, a po drugie to ty jesteś o połowę niższy od Maxa a do Khabiba chcesz się pchać, nie rób sobie żartów i weź lepiej obroń pasek chociaż raz w swojej wadze.

  a Kabib nie jest niższy od Maxa ?

 4. a Kabib nie jest niższy od Maxa ?

  z tego co pamietam jest nieznacznie niższy od hollowaya, raczej mało zauważalna różnica, natomiast na pewno jest od niego cięższy w dniu walki, Khabib jakby się położył na volkanowskim to koniec.

 5. I tak Max w rewnazu mu wpierdoli albo Ortega go poskreca

  Przecież Ortega nie walczył dłużej niż McGregor chyba, to niech wróci i wpierw kogoś innego poskręca..

 6. O boże następny gwiazdorzy, niech kilka razy ten pas obroni bo coś mi się wydaje że jak szanse dostanie zombi to pasa nie potrzyma za długo

 7. Przecież Ortega nie walczył dłużej niż McGregor chyba, to niech wróci i wpierw kogoś innego poskręca..

  Tylko Ortega miał problemy z zdrowiem po tym laniu od Maksa. Teraz to kolano. Myśle, że Jung vs Ortega o Ts lub I zabit vs Pantera . Jak max będzie chciał zrobić przerwe, bo dużo przyjął ostatnie czasy, to bardzo ciekawa sytuacja klaruje się w lekkiej.

 8. O boże następny gwiazdorzy, niech kilka razy ten pas obroni bo coś mi się wydaje że jak szanse dostanie zombi to pasa nie potrzyma za długo

  Volkanowski miał świętny game plan, ale myślę, że w rewanżu Max go robi. Te ciosy przyjęte na Maxie się trochę odbiły

 9. Bez sensu walka dla Khabiba, lżejszy karzeł, trzeba wygrać, a chłop mimo wszystko groźny, a do tego jeszcze dzieliłby rosyjskich fanów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.