Alexander Volkanovski Holloway walka o pas
Alexander Volkanovski

Alexander Volkanovski (MMA 20-1-0) od dawna powtarza, że celuje w mistrzowskie starcie z Maxem Hollowayem (MMA 21-4-0). W najnowszej rozmowie dla serwisu MMA Fighting skomentował również ostatnią walkę mistrza z Frankiem Edgarem (MMA 23-7-1).

Szczerze powiedziawszy wydawało mi się, że była to bardziej wyrównana walka niż wskazywały na to oceny sędziowskie. Wydawało mi się, że Frankie mógł wygrać niektóre rundy.

Abstrahując jednak od oceny samego pojedynku, Volkanovski jest pewny, że jeśli Holloway chciałby walczyć z nim podobnie jak zrobił to z Edgarem, to straci mistrzowski pas.

Jeśli Max chciałby wyjść do mnie z podobnym planem na walkę jak w przypadku Edgara, to musi pamiętać, że ja mam dużo siły i jestem dynamiczny. Uważam, że mogę mu wyrządzić znacznie więcej szkód, a dodatkowo dysponuję zapleczem zapaśniczym. Max to prawdziwy mistrz. Uwielbiam oglądać jego walki i chcę się z nim zmierzyć. Chcę narzucić mu swój styl walki i wierzę, że będę umiał to zrobić.

Zanim jednak dojdzie do ewentualnej walki Hollowaya z Volkanovskim, mistrz zapowiedział, że musi poddać się testom medycznym, aby sprawdzić stan swojego zdrowia.

2 KOMENTARZE

  1. Edgar też mówił , że ma zapasy i w ogóle nie mierzył się z takim zawodnikiem i porobił Franka na spokoju bez większego wysiłku. Owszem , że Volkanowski to super zawodnik ale nie sądzę aby miał pokonać Maksa.

  2. Volkanovski to duzy chlop kiedys jako Rugbista wazyl ponad 115kg, mysle ze z czasem bedzie musial isc do 155 albo nawet do 170

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.