Alexander Volkanovski, który podczas gali UFC 232 pokonał w ładnym stylu Chada Mendesa, znajduje się aktualnie na 10 pozycji w rankingu UFC swojej kategorii wagowej. Po ostatnim zwycięstwie powiedział jednak, że liczy, iż niedługo będzie miał okazję zawalczy o mistrzowski pas.

Wyzywam do walki Maxa Hollowaya nie dlatego, że jestem całkowicie przekonany o tym, iż to moja kolej na walkę o pas. Wydaje mi się, że to Moicano byłby następny w kolejce. Rozmawiam jednak z wieloma osobami, które pytają o to kto jeszcze pozostał dla Maxa w tej kategorii wagowej? On już od dawna nie walczył z dobrym, mocnym zapaśnikiem i mocnym uderzaczem.

Volkanovski w trakcie rozmowy z reporterami po gali UFC 232 dodał również, że ma sposób na starcie z mistrzem, Maxem Hollowayem.

Myślę, że jeśli Holloway pokonałby w walce kogoś takiego jak Frankie Edgara, wówczas można by powiedzieć, że wyczyścił swoją kategorię. Jeśli teraz nie przyjdzie moja kolej, zawalczę o pas w kolejnym starciu. Uwielbiam Maxa, to prawdziwy gangster, ale gwarantuję wam, że jeśli on zawalczy ze mną tak jak walczy zawsze, to na mnie nie wystarczy.

14 KOMENTARZE

 1. Gość ma 168cm wzrostu i chce rywalizować z Maxem? Wynik walki oczywisty jak przy starciu grupy Avengers z Tahnosem. Szansa 1 do kilku milionów.

 2. Mimo tego, zasiąg ma 7 cm większy.:hi:

  Aż musiałem sprawdzić bo to nieprawdopodobne by taki kurdupel miał zasięg prawie taki sam jak blisko 190cm Zabit.

  Max przy swoim wzroście wypada blado z zasięgiem.

  W takim razie walka będzie bardziej zacięta, więc róbcie ją:robbie:

 3. Aldo ma mocne uderzenie

  Ortega jest kotem w parterze 

  Więc co ty rusku gadasz

  Max z chęcią pewnie przejedzie się po tobie jak husaria po  ruskich

 4. O chuj im wszystkim chodzi z tymi gangsterami?

  :travolta:

  Takie slangowe amerykańskie pierdolenie, tak jak u nas mówi się o kimś kozak, tam mówią OG.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.